Pradinis / Kinas, muzika, TV / Po 7 metų pertraukos Ingeborga Dapkūnaitė ir Džonas Malkovičius – vėl kartu

Po 7 metų pertraukos Ingeborga Dapkūnaitė ir Džonas Malkovičius – vėl kartu

Po septynerių metų pertraukos bendras projektas vėl suvedė lietuvę Ingeborgą Dapkūnaitę ir vieną garsiausių pasaulio aktorių, amerikietį Džoną Malkovičių. Pirmą kartą jų kūrybiniai keliai susikirto 2010 m., pradėjus spektaklio „The Giacomo Variations“ repeticijas. Austro Michaelio Sturmingerio režisuotame keturių aktorių kameriniame spektaklyje J. Malkovičius vaidino pagrindinį veikėją – Kazanovą, o I. Dapkūnaitė – jo biografiją norinčią parašyti grafienę. Spektaklio premjera įvyko 2011 m. balandį Vienoje, o vėliau jis buvo sėkmingai rodomas Niujorke, Londone ir kitose didžiausiose pasaulio teatrų scenose.

Dabar, praėjus septyneriems metams, abu aktoriai vėl susitinka naujame – šįkart kino – projekte. Nuotaikingoje komedijoje „Apie meilę. Tik suaugusiesiems“ J. Malkovičius vaidina itin populiarų gyvenimo būdo lektorių, skaitantį paskaitas apie svarbiausią iš visų jausmų – meilę. I. Dapkūnaitė vaidina vieną iš jo patarimų susirinkusių pasiklausyti žmonių.

Filme yra ir dar viena lietuviška sąsaja – šios juostos prodiuserė, azerbaidžanietė Ana Melikjan. 2014 m. ji parašė scenarijų ir režisavo juostą „Žvaigždė“, kurioje vieną pagrindinių herojų puikiai suvaidino lietuvė Severija Janušauskaitė.

Šiltoje, juokingoje ir išskirtinai seksualioje juostoje „Apie meilę. Tik suaugusiesiems“ – patys įvairiausi žmonės su skirtingomis istorijomis, savitomis problemomis, unikaliais norais. Tačiau raizgūs meilės klystkeliai ir netikėti, džiaugsmingi atradimai neaplenkia nė vieno iš jų. Puiki komedija apie meilės klystkelius ir atradimus Lietuvoje pradedama rodyti nuo rugsėjo 1 dienos.

Filmo kūrėjų nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top