Pradinis / Kultūra / Klaipėdoje – jaunųjų menininkų koncertas

Klaipėdoje – jaunųjų menininkų koncertas

Birželio 17 d. (trečiadienį) 16.00 val. Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos renginių salėje koncertuos XXV tarptautinio jaunųjų menininkų seminaro „Gintarinė svetainė“ dalyviai. Koncerte girdėsime fortepijono ir styginių instrumentų muzikos kūrinius, atliekamus jaunųjų smuikininkų, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatų ir diplomantų.

Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė“ – tai jau dvidešimt penktus metus atviro Lietuvos kultūros fondo ir Balio Dvariono labdaros ir paramos fondo organizuojamas renginys. Jaunieji menininkai, atlikėjai kartu su savo pedagogais kiekvienais metais birželio mėnesį susirenka Palangoje, kompozitoriaus Balio Dvariono namuose, tobulinasi meistriškumo kursuose, kuriuos veda žymūs šalies ir užsienio pedagogai, dalijasi gerąja patirtimi ir džiugina pajūrio gyventojus savo koncertais. Šiais metais jauniesiems talentams meistriškumo kursus vedė ir muzikos meno paslapčių juos mokė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius dr. Jurgis Dvarionas, H. Wieniawski konservatorijos profesorius Slawomir Jarmolowicz (Lenkija), Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojai ekspertas violončelininkas Arūnas Palšauskas ir pianistas Justas Dvarionas.

Birželio 17 dienos koncerte girdėsime J. S. Bacho, G. F. Hendelio, B. Dvariono, N. Paganinio kūrinius smuikui, fortepijonui, atliekamus nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatų, jaunųjų seminaro dalyvių.

Tai jau tradicinis tarptautinio jaunųjų menininkų seminaro „Gintarinė svetainė“ dalyvių koncertas. Šiais metais dar bus surengti 5 koncertai Klaipėdos, Kretingos ir Palangos klausytojams. Tai išties puiki proga išgirsti jaunuosius profesionalus.

Organizatorių inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: