Pradinis / Kinas, muzika, TV / Komikas Mantas Katleris: „Esu daug kartų aukščiau, nei maniau būsiąs“

Komikas Mantas Katleris: „Esu daug kartų aukščiau, nei maniau būsiąs“

Vienas garsiausių Lietuvos komikų Mantas Katleris apie savo gyvenimą dažniausiai pasakoja viską paversdamas juokais. Tačiau garsusis humoristas turi ir visai kitokią pusę – jis prisipažįsta esąs gana uždaras, dažnai pavargstantis nuo žmonių šurmulio ir itin dėkingas likimui už jam pačiam netikėtą sėkmę bei pripažinimą. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ žinomas vyras papasakojo ne tik apie karjeros pradžią, didžiausias svajones, bet ir apie santykius su mylimąja Aiste.

Humoristą M. Katlerį esame pratę matyti visuomet linksmą, pokštaujantį ir aplinkui skleidžiantį gerą energiją. Tačiau laidos „Raudonas kilimas“ komandai komikas pasakojo esantis visai kitoks.

„Esu uždaras žmogus. Anksčiau negalėdavau švęsti tris dienas, manydavau, kad nepakeliu alkoholio. Bet tada supratau, kad tiesiog pavargstu nuo žmonių, tai žmonės mane vargina“,  pasakojo pilnas sales gerbėjų prajuokinantis vyras.

Pirmą kartą pralinksminti žiūrovų M. Katleris į sceną lipo kone prieš dešimtmetį. Jau tuomet jo nuoširdumas, paprastumas ir humoro jausmas pelnė daugelio simpatijas. Žinomas vyras tikina, kad savo pasirinktu keliu yra itin patenkintas ir net viršijo savo paties lūkesčius.

„Niekada per daug neplanavau į priekį. Dabar jaučiu, kad esu aukščiau bambos šokęs. Ką iš viso planavau gyvenime pasiekti, dabar esu dešimt kartų aukščiau, nei maniau būsiąs“,  pasakoja humoristas.

Retai apie asmeninį gyvenimą rimtai kalbantis M. Katleris papasakojo ir apie santykius su jau daugiau nei dvejus metus šalia jo esančia Aiste. Komikas paatviravo, kad su mergina susipažino kai kuriems neįprastu būdu – vienoje pažintims skirtoje programėlėje.

„Susipažinome „Tinder“, ji prašė manęs to nesakyti. Netikiu tuo, kad internetinės pažintys yra blogesnės už kitas pažintis. Ji, aišku, nenorėjo susitikti…“  su šypsena pasakojo komikas.

Kaip paprastas vaikinas iš Panevėžio tapo visos šalies numylėtiniu? Kaip vertina savo jau bene dešimtmetį trunkančią karjerą? Kaip Mantas su Aiste puoselėja jųdviejų santykius? Apie visa – laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: