Pradinis / Sportas / Krepšinio diena buvusioje Pauliaus Jankūno mokykloje

Krepšinio diena buvusioje Pauliaus Jankūno mokykloje

Projektas „BEKO LKL diena mokykloje“ lankėsi Kauno VDU „Rasos“ gimnazijoje. Joje apsilankė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Paulius Jankūnas, Justinas Dentmonas, Tomas Dimša, Artūras Gudaitis ir LKL generalinis direktorius, vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšinio teisėjų Romualdas Brazauskas.

Ši šventė buvo ypatinga P. Jankūnui, kuris mokėsi būtent VDU „Rasos“ gimnazijoje.

„Geros emocijos. Smagu vėl pamatyti savo mokytojus, pabūti savo mokykloje“, – džiaugėsi „Žalgirio“ kapitonas.

Renginio metu moksleiviai, tradiciškai, išbandė jėgas BEKO LKL viktorinoje, o vėliau sporto salėje per trijulių varžybas pademonstravo ne vieną įspūdingą metimą.

„Džiugu, kad vyksta tokios gražios akcijos. Moksleiviai nori susitikti su žaidėjais“, – po renginio kalbėjo T. Dimša.

Renginiu džiaugėsi ir gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas. „Džiaugiuosi BEKO LKL iniciatyva. Mokiniai tikrai liko patenkinti, juo labiau kad renginyje dalyvavo mūsų buvęs moksleivis, „Žalgirio“ kapitonas P. Jankūnas“ , – tvirtino pedagogas.

BEKO LKL generalinis direktorius R. Brazauskas liko sužavėtas šventėje pademonstruotu moksleivių entuziazmu ir pažadėjo akciją tęsti kitą sezoną.

„Tokie renginiai – puiki iniciatyva. Ką mes matome salėse? Jos pilnos moksleivių, jiems įdomu. Moksleiviai pažįsta krepšininkus, tačiau daugelis juos matė tik televizorių ekranuose, o tokie renginiai yra puiki galimybė pabendrauti gyvai. Stengsimės kažką panašaus daryti ir kitais metais“, – sakė BEKO LKL vadovas.

Apsilankymas VDU „Rasos“ gimnazijoje buvo jau devintasis projekto „BEKO LKL dienos mokykloje“ renginys. Anksčiau krepšininkai ir legendinės Lietuvos krepšinio asmenybės su moksleiviais bendravo Garliavoje, Klaipėdoje, Alytuje, Prienuose, Kėdainiuose, Utenoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: