Pradinis / Kultūra / Bardų festivalis „Akacijų alėja 2017“ kviečia į naktinę repeticiją

Bardų festivalis „Akacijų alėja 2017“ kviečia į naktinę repeticiją

Dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalis „Akacijų alėja“ šį penktadienį kviečia visus savo gerbėjus čiupti muzikos instrumentus ir dalyvauti naktinėje repeticijoje prie Vyriausybės rūmų.  

Po naktiniu dangumi vykstant „Kultūros nakties“ festivaliui,  nuo pat 22 val., netoli Vyriausybės rūmų įėjimo skambės autorinė „Akacijų alėjos“ dalyvių kūryba. Savo išskirtiniais kūriniais su praeiviais dalysis dainų autorius ir atlikėjas, poetas, gitaristas, kompozitorius Domantas Razauskas, naują dainuojamosios poezijos žanrą bandantis kurti Gytis Ambrazevičius ir neseniai savo solinį albumą „Per pusę“ išleidęs atlikėjas  Kazimieras Likša.

„Visi, norintys prisijungti prie mūsų trijulės, gali be vargo tai padaryti. Pasiimkite savo mėgstamus instrumentus ir visi drauge sugrokime naktinėje „Akacijų alėjos“ repeticijoje. Čia susirinkusių laukia jauki atmosfera ir gera nuotaika. Tai pažadėti tikrai galime“, – teigė „Akacijų alėjos“ prodiuseris ir atlikėjas K. Likša.

17-asis festivalis „Akacijų alėja“ vyks liepos 1 d., šeštadienį, Kauno rajone įsikūrusiame Kulautuvos miestelyje. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais bardų festivalis, kurį taikliausia vadinti septyniomis valandomis ant žolės skambant prasmingiems tekstams, neužgožiamiems instrumentų gausa, dovanos gausų būrį atlikėjų. Savo pasirodymus surengs Vidas Bareikis, Domantas Razauskas, Gytis Ambrazevičius, Neda Malūnavičiūtė, Kazimieras Likša, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Igoris Kofas, Ovidijus Vyšniauskas, grupė „The Station“.

Kazimiero Likšos asm. archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top