Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiumas“: seminarai moterims, dizainerių šou ir žymūs svečiai

„Kūrybos podiumas“: seminarai moterims, dizainerių šou ir žymūs svečiai

Šeštadienį kaunietės, tarp jų ir žymios moterys, rinkosi į kūrybos ir mados renginį  „Kūrybos podiumas“. Dieną klausiusios įdomių paskaitų ir kūrusios pačios, vakarą atsipalaidavo stebėdamos dizainerių Olesios Les, Dianos Rūtos Stankevičienės drabužių kolekcijų ir Rasos Rožinskienės rankinių kolekcijos pristatymus, šokėjų kolektyvo „Vėtra“ pasirodymas pasirodymus.

Šeštadienį nuo ryto iki vakaro kaunietės dalyvavo „Kūrybos podiumo“ seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse – sėmėsi naudingų žinių ir mokėsi kūrybos subtilybių. Apie meilės sau ugdymo nuo pat vaikystės, judėjimo, sveikos gyvensenos svarbą gyvenime įkvepiančiai pasakojo aerobikos trenerė Joana Bartaškienė, ilgaamžiškumo strategijas ir naujų mokslinių tyrimų rezultatus pristatė biomedicinos mokslų daktarė Asta Mockienė. Iš gėlių kurti šventinio drabužio ar šukuosenos akcentus mokė  floristikos specialistė Jolanta Malijonienė, šmaikščiai ir įdomiai apie tai, kaip tapti kuriančiu „aš“, pasakojo ir efektyvaus mokymosi, kūrimo metodus renginio dalyvėms originaliai pristatė psichologas dr. Tomas  Lagūnavičius. Pasigaminti papuošalus mokė Vilma Fedorovičienė, apie savo misiją ir galimybes šiame gyvenime kiekviena dalyvė galėjo sužinoti iš numerologės Danguolės Mordasienės.

Renginio dalyvių gretas papildė buvusi „TV pagalbos“ žurnalistė Neringa Mažeikienė. Ši džiaugėsi, kad yra žmonių, kurie imasi organizuoti moterims skirtus edukacinis renginius. „Visos paskaitos buvo labai skirtingos ir įdomios. Buvo įdomu klausytis Joanos Bartaškienės, kuri kupina energijos. Žiūri į ją ir nebijai pasenti. Žavi jos noras perteikti gėrį, pamokyti moteris, kad jos siektų savo tikslų ir mylėtų save, – įspūdžiais dalijosi N. Mažeikienė. – Numerologės paskaita visoms taip pat buvo labai įdomi. Kiekviena galėjo sužinoti apie save pagal savo gimimo datą. Seminaras apie ilgaamžiškumą suteikė daug naudingų žinių norinčioms gyventi ilgai – to, žinoma, norime visi.  Psichologo paskaita taip pat buvo labai naudinga ir reikalinga.“

N. Mažeikienė kartu su kitomis dalyvėmis pagal gimimo datą aiškinosi savo misiją gyvenime, galimybes, sužinojo, ką skaičiai kalba apie mūsų temperamentą, poreikius, teigiamas ir neigiamas savybes ar netgi sveikatą. Neringai įspūdį paliko daugybė atitikimų.

Ir ateityje norėsianti dalyvauti moterims skirtuose seminaruose N. Mažeikienė mano, kad tokie renginiai reikalingi ir vyrams.

Vakarinėje „Kūrybos podiumo“ dalyje, kurią vedė Andrius Janušauskas, buvo demonstruojama Dianos Rūtos Stankevičienės atostogoms skirtų drabužių kolekcija ir Rasos Rožinskienės rankų darbo rankinių kolekcija. Olesia Les renginio dalyviams pristatė šventinių rūbų kolekciją.  Ypač daug dėmesio sulaukė Olesios Les itin originalios, drąsioms asmenybėms kurtos vestuvinės suknelės.

Renginio viešnios dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, modelis Deimantė Andriuškaitė, renginių organizatorė Agnė Martinkėnė, žinomas kirpėjas Karolis Murauskas negailėjo gražių žodžių apie pristatytą lietuvių dizainerių kūrybą. D. Andriuškaitė teigė vertinanti lietuvių kurtus drabužius dėl jų kokybės ir patogumo. I. Kazlauskaitę labiausiai sužavėjo Olesios Les drabužių prancūziška elegancija. Ji prisipažino, kad savo vestuvėms rinktųsi būtent seksualią, elegantišką šiame renginyje demonstruotą minėtos kūrėjos vestuvinę suknelę. Su garsiu aktoriumi Mario Cimarro susižadėjusi D. Andriuškaitė atskleidė, kad jau turi savo vestuvinės suknelės viziją. Moteris neatmetė galimybės kažkada ir pati pradėti kurti drabužius.

„Kūrybos podiumo“ organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė džiaugiasi ne tik Kauno, bet ir moterų iš kitų Lietuvos miestų susidomėjimu renginiu ir dėkoja visoms dalyvėms.

Taip pat dėkojama lektoriams, dizainerėms, modeliams, šokių kolektyvui „Vėtra“ ir jo vadovei Irinai Lazauskienei, vakaro vedėjui Andriui Janušauskui ir visiems, kurie padėjo ruoštis šiam renginiui. Už įamžintas „Kūrybos podiumo“ akimirkas organizatoriai dėkingi fotografei JurArt‘s, taip pat vizažistei Aidai Kuršienei, „Grožio lofto“ merginoms, renginio rėmėjams: Skanėstų krautuvėlei „CupCake“, „Gėlių salai“, internetinei parduotuvei „Akmenėliai.com“, įmonėms „Kauno grūdai“, „Bosca“, „Dimera“, „Eurobiuras“, informaciniams rėmėjams: portalui „Lietuvė“ ir žurnalui „Šeimininkė“.

JurArt‘s nuotraukos

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: