Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiumas“ – šventė kūrybos, grožio ir mados gerbėjams

„Kūrybos podiumas“ – šventė kūrybos, grožio ir mados gerbėjams

Kauno „Žalgirio“ arena savaitgalį viliojo kūrybos, mados ir grožio mėgėjus – čia dvi dienas vyko renginys „Kūrybos podiumas“, sukvietęs savo naujausius darbus pristatyti daugiau nei šimtą talentingų šalies dizainerių. Kauniečiai ir miesto svečiai ne tik susipažino su įvairiausių aksesuarų, drabužių bei interjero detalių kūrėjais, bet ir savo kūrybinę galią išlaisvino nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse, o įkvėpimo ir naudingų žinių sėmėsi net šešiuose skirtingų sričių specialistų seminaruose. Renginio akimirkas įamžino fotografė JurArt’s.

Pirmąją renginio dieną viename iš seminarų etiketo ir komunikacijos specialistas, rašytojas Giedrius Drukteinis, pasitelkdamas šmaikščius ir gyvenimiškus pavyzdžius, pristatė auksines efektyvios komunikacijos taisykles ir metodus. Jo teigimu, efektyvi ir kūrybiška komunikacija yra tiesiausias kelias į sėkmę tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbinėje veikloje.

Vėliau numerologės Danguolės Mordasienės vedamo seminaro dalyviai sužinojo, kaip pagal gimimo datą išsiaiškinti, kas jiems skirta šiame gyvenime (kokia misija), kokios yra jų silpnosios ir stipriosios savybės, kaip nuo gimimo datos gali priklausyti netgi mūsų sveikata, poreikiai, gebėjimai ir t. t.

Nemažo kauniečių susidomėjimo sulaukė ir seminaras apie kvapų galią gydyti, kurį vedė aromaterapijos specialistė Erika Daugėlaitė.

Geštalto psichoterapiją studijuojančios aktorės Inetos Stasiulytės seminare sekmadienį moterys ir merginos išgirdo, kaip ir kur rasti įkvėpimą kasdieniame gyvenime ir atkurti bei sustiprinti moteriškąją energiją. Susitikime su garsia moterimi netrūko gerų emocijų, naudingų patarimų ir užduočių.

Ką apie žmogaus charakterį išduoda lūpos, akys, antakiai, nosis ir kitos veido dalys, atskleidė veidotyros specialistas, psichoanalitikas Armandas Kažerskas.

Makiažo gudrybių moteris mokė viena garsiausių Estijos makiažo meistrių, tarptautinės vizažistų mokyklos įkūrėja Lana Vallo. Ji parodė, kaip paprastai susikurti išskirtinį įvaizdį, pasidalijo kasdienio makiažo patarimais ir atskleidė, kaip nesunkiai ir greitai kasdienį makiažą galima paversti vakariniu.

Šiemet dalyvių skaičiumi gerokai išaugusi dizainerių darbų mugė žavėjo įvairove: čia buvo galima rasti ne tik madingų ir puošnių ar laisvalaikiui skirtų drabužių, bet ir gausybę originalių papuošalų, žaislų, interjero detalių ir stilingų aprangos aksesuarų ne tik moterims, bet ir vyrams.

Renginio lankytojos, susižavėjusios kitų kurtais rankdarbiais, abi dienas turėjo progą pačios pasijusti kūrėjomis: pirmiausia su „ARTmanijos“ vadove Gintare Drungiliene, taikydamos nesudėtingas technikas, kūrė akį traukiančias puošybos detales, o sekmadienio popietę leido gamindamos papuošalus (akmeneliai.com) ir kalėdinius vainikus (dovisa.com) bei kalėdines dekoracijas. Įspūdingos šventinės puošmenos dalyvių rankose gimė padedant floristikos specialistei Jolantai Malijonienei.

Dviejų dienų renginys sekmadienį baigėsi dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos „Elegant & Chic“ pristatymu, kurio metu podiumu žengė ir žinomos moterys: Ingrida Kazlauskaitė, Viktorija Vaičaitė, Agnė Martinkėnė, Diana Nižnik ir kt. Daugumos modelių galvas puošė floristės Ingos J. Nor kurti lankeliai.

A. Jurkšaitytės žiemos kolekcija, kurioje dominuoja žemės spalvos, skirta elegantiškoms miesto moterims. Kuriant šią kolekciją buvo naudojamas kašmyras, vilna, natūrali oda ir kailiai.  Ją, kaip ir ankstesnes kolekcijas, sukurti įkvėpė Paryžius, kuriame kūrėjai teko gyventi vienus metus. Šią, kaip ir ankstesnes kolekcijas, sukurti įkvėpė Paryžius, kuriame kūrėjai teko gyventi vienus metus.

Pasak renginio organizatorių Inesos Uktverienės ir Kristinos Parachomikienės, „Kūrybos podiumas“ organizuojamas dėl kelių tikslų. Vienas jų – suburti talentingus šalies kūrėjus – tiek profesionalus, tiek mėgėjus – ir pristatyti jų naujausius darbus visuomenei, populiarinti rankų darbą. „Taip pat norime įtraukti kuo daugiau žmonių į edukacinius kūrybinius užsiėmimus, sudominti juos įvairiomis rankų darbo technikomis, padėti atskleisti savo kūrybinę galią ir skatinti kauniečių verslumą“, – sako I. Uktverienė, kuri džiaugiasi, kad kai kurias moteris ankstesnių metų renginys netgi paskatino pradėti savo verslą.

Dar vienas organizatorių tikslas – surengti mažytę šventę moterims ir merginoms, kurioje jos galėtų pasisemti įkvėpimo iš įdomių, charizmatiškų bei profesionalių lektorių ir praplėsti įvairių sričių žinias.

JurArt’s nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: