Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiumas“ – šventė moterims

„Kūrybos podiumas“ – šventė moterims

Kaunietės ir iš kitų miestų atvykusios moterys šeštadienį rinkosi į kūrybos ir mados renginį „Kūrybos podiumas“. Jo metu vyko įdomūs įvairių lektorių seminarai, kūrybinės dirbtuvės. Vakare buvo surengtos vaišės, žinomų dizainerių drabužių ir rankinių kolekcijų pristatymai bei šokių pasirodymai.

„Kūrybos podiumo“ dalyvės sėmėsi naudingų žinių seminaruose ir mokėsi kūrybos subtilybių kūrybinėse dirbtuvėse. Apie meilės sau ugdymo nuo pat vaikystės, judėjimo, sveikos gyvensenos svarbą gyvenime įkvepiančiai pasakojo aerobikos trenerė Joana Bartaškienė. Jos teigimu, meilė sau yra geriausias būdas prisišaukti sėkmę. Lektorė pateikė daug pavyzdžių iš savo asmeninio ir kitų gyvenimo ir dalijo patarimus, kaip išmokti mylėti save.

Ilgaamžiškumo strategijas, naujų mokslinių tyrimų rezultatus, įdomius faktus pristatė biomedicinos mokslų daktarė Asta Mockienė. Ji papasakojo apie senėjimą lemiančius veiksnius, apie tai, nuo ko labiausiai priklauso gyvenimo trukmė, iki kelerių metų moterims gimsta sveikiausi kūdikiai, kiek kasmet pailgėja žmonių gyvenimo trukmė ir kt. įdomybes.

Numerologė Danguolė Mordasienė parodė moterims, kaip pagal gimimo datą sužinoti, kas joms yra skirta šiame gyvenime (kokia misija), kokios yra jų silpnosios ir stipriosios savybės, kaip nuo mūsų gimimo datos gali priklausyti netgi mūsų sveikata, poreikiai, gebėjimai ir t. t. Taip pat moterys pagal gimimo datas sužinojo daug įdomių dalykų apie savo ir antrosios pusės suderinamumą.

Apie gyvenimo scenarijus, asmenybės tobulėjimo ciklą, efektyvaus mokymosi ir kūrybos būdus šmaikščiai ir įdomiai pasakojo psichologas dr. Tomas Lagūnavičius. Jis pateikė daug gyvenimiškų pavyzdžių, su kuriais susiduriame kasdien, ir praktiškai parodė, kaip įveikti tam tikrus mokymosi sunkumus.

Vėliau iš gėlių kurti šventinio drabužio ar šukuosenos akcentus mokė floristikos specialistė Jolanta Malijonienė, o kaip pasigaminti auskarus, dalyvėms rodė Vilma Fedorovičienė (Akmeneliai.com).

„Kūrybos podiumo“ renginyje dalyvavusios moterys ne tik pasisėmė naudingų žinių, įkvėpimo, bet ir išmoko naujų dalykų, atitrūko nuo visų rūpesčių ir dieną praleido jaukioje draugijoje.

Seminaruose dalyvavusi buvusi „TV pagalbos“ žurnalistė Neringa Mažeikienė džiaugėsi, kad yra žmonių, kurie imasi organizuoti moterims skirtus edukacinis renginius. „Visos paskaitos buvo labai skirtingos ir įdomios. Buvo įdomu klausytis Joanos Bartaškienės, kuri kupina energijos. Žiūri į ją ir nebijai pasenti. Žavi jos noras perteikti gėrį, pamokyti moteris, kad jos siektų savo tikslų ir mylėtų save, – įspūdžiais dalijosi N. Mažeikienė. – Numerologės paskaita visoms taip pat buvo labai įdomi. Kiekviena galėjo sužinoti apie save pagal savo gimimo datą. Seminaras apie ilgaamžiškumą suteikė daug naudingų žinių norinčioms gyventi ilgai – to, žinoma, norime visi.  Psichologo paskaita taip pat buvo labai naudinga ir reikalinga.“

Ir ateityje norėsianti dalyvauti moterims skirtuose seminaruose N. Mažeikienė mano, kad tokie renginiai reikalingi ir vyrams.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems seminarų lektoriams ir dalyvėms.

„Lietuvės“ redakcija

JurArt‘s ir Gretos Kondrataitės nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: