Pradinis / Kūrybos podiumas / „Božolė“ choro vadovė J. Liukaitienė įvertino moterišką laisvalaikio užsiėmimą

„Božolė“ choro vadovė J. Liukaitienė įvertino moterišką laisvalaikio užsiėmimą

„Božolė“ choro vadovė Jurgita Liukaitienė, priešingai nei daugelis merginų, su siuvinėjimu susipažino ne vidurinėje mokykloje, o ją baigusi. „Darbų pamokų, kur mokydavo įvairių rankdarbių kūrimo, vis išvengdavau, todėl tik pradėjusi savarankišką gyvenimą supratau, kaip jie gali pakeisti kasdienybę“, – neslėpė dainininkė, garsiojo grupės „Rondo“ lyderio Aleksandro Ivanausko-Faros dukra.

Siuvinėjimas neatsiejama jos gyvenimo dalimi tapo besilaukiant vaikų. Tuo metu rankdarbiais dainininkė užsiimdavo beveik kasdien. „Vienas ramina mezgimas ar nėrimas vąšeliu, o aš pirmenybę teikiau siuvinėjimui“, – sakė pašnekovė.

Jai imponavo tai, kad, net ir neturėdamas talento, siuvinėti gali gana dailiai. Tai padaryti padeda maždaug A4 formato dydžio paruoštukai: ant audinio būna nupieštas piešinys, ir neretai komplekte yra net darbui reikiamų spalvų siūlų.

„Pastaruoju metu siuvinėju gana retai, nors spintoje tam skirtų audinio skiaučių yra tikrai nemažai. Tiesiog nebelieka laiko. Be to, nesu profesionalė. Rankdarbiais užsiimu savo malonumui“, – sakė J. Liukaitienė.

Dainuojanti, šeimos verslą padedanti vystyti ir kitų užsiėmimų turinti moteris sakė penktadienį arba šeštadienį būtinai užsuksianti į Kauno sporto halėje vykstančią pirmąją rankdarbių mugę „Kūrybos podiumas“. Nemokamame renginyje savo darbus pristato daugiau nei 70 autorių, be to, vyksta seminarai. Šeštadienį vyks ir kolekcijų pristatymai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top