Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiume“ Kaune – talentingų dizainerių kūryba ir įkvepiantys susitikimai su žymiais žmonėmis

„Kūrybos podiume“ Kaune – talentingų dizainerių kūryba ir įkvepiantys susitikimai su žymiais žmonėmis

Kūrybos, grožio ir mados renginys „Kūrybos podiumas“ gruodžio 10–11 d. į Kauno „Žalgirio“ areną sukvies talentingus Lietuvos dizainerius, kurie kelis mėnesius intensyviai dirbo norėdami kauniečiams ir miesto svečiams pristatyti savo unikalius darbus. Lankytojai ne tik susipažins su įvairiausių aksesuarų, drabužių bei interjero detalių kūrėjais, bet ir dalyvaus nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse, o moterys įkvėpimo ir naudingų žinių semsis net šešiuose skirtingų sričių specialistų seminaruose. Renginio dalyvių laukia įdomūs susitikimai su įžymiais žmonėmis.

„Kūrybos podiumas“ atsirado dėl kelių tikslų. Vienas jų – suburti talentingus šalies kūrėjus ir pristatyti jų naujausius darbus visuomenei, populiarinti rankų darbą. Taip pat norime įtraukti kuo daugiau žmonių į edukacinius kūrybinius užsiėmimus, supažindinti su įvairiausiomis rankų darbo technikomis, skatinti verslumą, – pasakoja organizatorės. – Šis renginys skirtas ne tik kūrybos ir grožio gerbėjams, bet ir smalsioms, tobulėti siekiančioms moterims bei merginoms – jas kviečiame į dviejų dienų seminarų ciklą.“

Viename iš seminarų aktorė Ineta Stasiulytė patars, kaip atrasti įkvėpimą kasdieniame gyvenime ir atkurti bei sustiprinti moteriškąją energiją. Etiketo specialistas, rašytojas Giedrius Drukteinis pristatys auksines efektyvios komunikacijos taisykles ir metodus. Ką apie žmogų išduoda veidas, atskleis garsus veidotyros specialistas, psichoanalitikas Armandas Kažerskas, o įdomių įžvalgų apie gimimo datos įtaką žmogaus charakteriui ir likimui pateiks numerologė Danguolė Mordasienė. Makiažo gudrybių seminarų dalyves mokys viena garsiausių Estijos makiažo meistrių, tarptautinės vizažistų mokyklos įkūrėja Lana Vallo. Apie kvapų galią gydyti pasakos aromaterapijos specialistė Erika Daugėlaitė.

Praėjusiais metais pirmąkart surengta „Kūrybos podiumo“ mugė šiemet gerokai išaugo. Joje dalyvaus apie 120 Lietuvos dizainerių. Kai kurie jų net ir dažniems mugių lankytojams bus matomi pirmą kartą.

Nemokamose kūrybinėse dirbtuvėse bus mokomasi įvairių dekoravimo technikų. Norintieji galės susikurti kalėdinių dekoracijų ir papuošalų.

Renginį gruodžio 11 d. užbaigs dizainerės Aurelijos Jurkšaitytės kolekcijos „Elegant & Chic“ pristatymas (pradžia 17 val.).

JurArt’s nuotr.

Programa


Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: