Pradinis / Kūrybos podiumas / „Kūrybos podiumo“ dizaineriai savo darbus pristatė romantiškoje „Kvapų naktyje“

„Kūrybos podiumo“ dizaineriai savo darbus pristatė romantiškoje „Kvapų naktyje“

Kasmetinis VDU botanikos sodo renginys „Kvapų naktis“ šį penktadienį jau ketvirtą kartą pakvietė kauniečius ir miesto svečius romantiškai praleisti vakarą gamtos apsuptyje ir geriau pažinti kvapnų įvairiausių formų, skonių ir kitų savybių augalų pasaulį. Botanikos sodą užplūdę lankytojai džiaugėsi dar gausesne ir įvairesne renginio programa. „Kvapų naktį“ pirmąkart paįvairino „Kūrybos podiumo“ dizainerių darbų pristatymas ir papuošalų gaminimo pamokos, sode nuklotas gėlių takas ir kitos įdomybės.

Įvairiausios veiklos lankytojų laukė mokslo, kvapų, skonių, šeimų, amatininkų, grožio ir sveikatinimo kiemeliuose. Norintieji dalyvavo paskaitose apie naudingus ir nuodingus augalus, augalų metamorfozes, daiginimo magiją, gėlyno kūrimą, kvapų naudojimą sveikesniam gyvenimui, ekskursijose, interaktyviuose užsiėmimuose, skirtuose vaikams, jų tėveliams ir seneliams. Domėjosi augalininkystės naujovėmis, ypatingomis veislėmis, degustavo ir rinko kvapiausią augalą. Renginį paįvairino poezijos skaitymai ir dainuojamoji poezija, etnožaidimai, zoologijos sodo programa ir kt. pramogos.

„Kvapų nakties“ lankytojų akį traukė ne tik įvairiomis spalvomis botanikos sodą išmarginę žydintys augalai, bet ir „Kūrybos podiumo“ dizainerių kurtas grožis. Papuošalų ir įvairių kitų aksesuarų kūrėjai pristatė savo darbus, o viena iš „Kūrybos podiumo“ organizatorių Inesa Uktverienė renginio lankytojus mokė gaminti papuošalus.

Lankytojus maloniai stebino taką nuo senųjų vartų iki oranžerijos papuošusi kompozicija „Gėlių takas“, kurią kūrė Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centras, Kauno kolegija ir „Decofest“.

Be kitų pramogų, renginio lankytojai dalyvavo ir nemokamose JurArt’s fotosesijose, kurioms specialiai sukurtą fotokampelį papuošė „Šonetė“ ir „ArkaDeco“. Panorusiųjų įsiamžinti romantiškoje botanikos sodo aplinkoje makiažu ir šukuosenomis rūpinosi vizažistė Aida Kuršienė. Saldumynais vaišino „Saldžiosios gėrybės“.

Baigiamojoje „Kvapų nakties“ dalyje lankytojų laukė programa „Gyvenimas Aukštosios Fredos dvare“: vaizdo projekcijomis ant rūmų sienų buvo atkurti senojo rūmų gyvenimo vaizdai, skambėjo kūriniai iš įvairių operų, operečių ir miuziklų, atliekami Egidijaus Bavikino, Kristinos Siurbytės ir Akvilės Garbenčiūtės.

JurArt’s ir VDU botanikos sodo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: