Pradinis / Augalų pasaulis / „Kvapų nakties“ Kauno botanikos sode akimirkos

„Kvapų nakties“ Kauno botanikos sode akimirkos

Penktadienio diena tikrai nepagailėjo karščio visoje Lietuvoje, tad dieną prie vandens keliavę kauniečiai vakare aplankė ir VDU Kauno botanikos sodą. Čia iki vidurnakčio mėgavosi romantiškuoju „Kvapų nakties“ renginiu.

Apsilankiusieji pirmą kartą organizuotame renginyje džiaugėsi kvapų aromatais ir patys rinko kvapiausią botanikos sodo augalą. Skaniausiai rinkimuose dalyvaujantiesiems kvepėjo rožės „Marie Curie“ ir „Blue Bajou“ bei „Friesia“.

Ilgiausios eilės driekėsi ne tik prie parodų ir ekspozicijų, bet ir prie degustacijos vietų. Botaniniai ledai, karšta ir šalta arbata, sveikuoliški kokteiliai – kiekvienas galėjo ragauti ir atrasti sau tinkamą skonį ir kvapą.

Romantiškas koncertas kvietė mėgautis puikia muzika įsitaisius čia pat ant žolės ir žiūrint į vakarėjantį dangų. Lietuvių ir užsienio kompozitorių muziką dovanojo VDU Muzikos akademijos profesorė S. Martinaitytė ir jos studentai, tarptautinių konkursų laureatai A. Apšega ir I. Goleckytė, pianistė A. Eitmanavičiūtė.

Sutemus takus nušvietė deglai su ugnimi, kviečiantys ateiti prie Aukštosios Fredos dvaro rūmų. Čia susirinkusiųjų laukė baigiamoji šventės dalis – įspūdingas šviesų šou „Augalų nakties šokis“. Nors renginiui pasibaigus jau buvo vėlu, tačiau žmonės neskubėjo namo, mėgavosi ramiu vakaru ir iš botanikos sodo vis dar sklindančiais aromatais.

VDU Kauno botanikos sodo inf.
Nuotraukos J. Petronio

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: