Pradinis / Augalų pasaulis / „Kvapų naktis“ Kauno botanikos sode

„Kvapų naktis“ Kauno botanikos sode

Paskutinį liepos mėnesio penktadienį Kauno botanikos sode sklis įvairiausi aromatai. Lankytojai kviečiami romantiškai pavakaroti po atviru dangumi ir pasimėgauti įdomia programa.

Liepos 25 dieną netrūks pramogų tiek mažiems, tiek dideliems. Bendradarbiaudami su Gamtos tyrimų ir ekologinio švietimo stoties botanikos sodu (Marijampolė) organizatoriai parengė programą, kurioje renginio dalyvių lauks pramogos, konsultacijos, degustacijos ir šventinis koncertas.

Atvykusieji dalyvaus kvapiausio augalo rinkimuose – kiekvienam lankytojui bus įteikta speciali vėliavėlė, kuria bus žymimas kvapiausias augalas. Norintieji daugiau sužinoti apie botanikos sodo dendrologinės kolekcijos aromatus bus pakviesti į ekskursiją.

Renginio metu vyks kvapų mugė, net kelios parodos: petunijų ir vienmečių gėlių, rožių ir kvapiųjų augalų, taip pat uoginių augalų.

Moteriškumo, grožio ir sveikatos paslaptimis dalysis Vilma Barštienė. Ji taip pat papasakos, kuo kvepia Kaunas ir koks yra laikinosios sostinės aromatas.

Sušilusieji galės atsigaivinti degustuodami botaninius ledus, o besigėrintiesiems oranžerinių augalų aromatais bus pasiūlyta paragauti karštų ir šaltų natūralių arbatų.

Vakarui įpusėjus lankytojų laukia koncertas „Šviesią vasaros naktį“. Jame romantinėmis lietuvių ir užsienio kompozitorių dainomis džiugins VDU Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė ir jos studentai, tarptautinių konkursų laureatai Audrius Apšega ir Ieva Goleckytė, pianistė Audronė Eitmanavičiūtė.

Sutemus organizatoriai pakvies stebėti naktinių drugių, o renginį vainikuos šviesų šou ant Aukštosios Fredos dvaro rūmų „Augalų nakties šokis“.

Tikimasi, kad šis renginys sukvies miestiečius bei Kauno svečius į netradicinį, bet romantišką vakarą gryname ore natūralių aromatų apsuptyje.

Daugiau informacijos rasite VDU Kauno botanikos sodo tinklalapyje http://botanika.vdu.lt.

Kauno botanikos sodo inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: