Pradinis / Grožis ir mada / Lengvaatletė Airinė Palšytė pristato aktyvioms moterims skirtą drabužių kolekciją

Lengvaatletė Airinė Palšytė pristato aktyvioms moterims skirtą drabužių kolekciją

Lietuvos nacionalinio šuolio į aukštį rekordo savininkė, lengvaatletė Airinė Palšytė laisvu nuo sporto metu su malonumu imasi modelio darbo ir stoja priešais fotografo objektyvą. Šiuo metu Rio de Žaneire vyksiančiai olimpiadai besiruošianti dailios išvaizdos sportininkė antrą kartą tapo drabužių prekės ženklo „AiMi“ 2016 metų pavasario−vasaros kolekcijos veidu.

„Kvietimų ir pasiūlymų dalyvauti įvairiose fotosesijose sulaukiu nemažai, tačiau tenka rinktis, nes visur tikrai nespėčiau. Šio prekės ženklo veidu sutikau būti dėl to, kad drabužiai yra labai artimi mano stiliui, todėl tokiam ženklui tikrai malonu atstovauti. Juolab kad sulaukiau daug komplimentų iš pačios Aidos, tad bendradarbiavimas tapo tik dar malonesnis“, − pasakoja A. Palšytė.

Tai – antras kartas, kai Airinė tapo kūrėjos Aidos Einorės drabužių linijos modeliu. Sportininkė negaili pagyrų naujajai jos drabužių kolekcijai: „Tai – stilingi, lengvai prižiūrimi ir prie daug ko priderinami drabužiai. Savo spintoje turiu ne vieną šio prekės ženklo drabužį. Juos renkuosi ne tik leisdama laisvalaikį, bet ir dalyvaudama įvairiuose susitikimuose ar prabangiose šventėse.“

A. Einorė pasakoja, kad A. Palšytę naujos kolekcijos veidu pasirinko neatsitiktinai. Ji viena gražiausių sportininkių Lietuvoje, savo išvaizda bei vidumi puikiai atspindinti prekės ženklo įvaizdį. „Visų pirma norėjau, kad kolekcijos veidas mokėtų pozuoti priešais fotoobjektyvą, – Airinei tai puikiai sekasi. Ji tokia, kaip ir „AiMi“ – savo tikslo link juda po truputį, mažais, bet labai užtikrintais žingsniais“, − bendradarbiavimu su sportininke džiaugėsi A. Einorė.

Drabužių kūrėja teigia, kad ši kolekcija skirta nuolat bėgančiai miesto moteriai, kuri ieško universalių aprangos sprendimų. „Kolekcijoje naudoju dirbtinę odą ir kitas įdomių struktūrų medžiagas. Gana intensyviai dominuoja tamsiai raudona spalva. Nors ši spalva labiau asocijuojasi su rudeniu, tačiau šiuo metu ji mane užbūrusi. „AiMi“ drabužiais gali apsirengti ne tik klasikinį stilių mėgstanti moteris, bet ir itin mada besidominti stileiva. Kuriu tai, kuo gyvenu“, − pasakoja Aida.

Dizainerė tiki savo sėkme: „Aš užaugau tarp audinių, siuvėjų ir siuvimo. Turiu tikslą ir jo siekiu. Jaučiuosi savo vietoje, nes darau tai, ką sugebu, ir tai, kas man patinka.“

Nuotraukos fotografės Eglės Juozaitytės

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: