Pradinis / Kinas, muzika, TV / Leonardo Pobedonoscevo žmona Ieva: „Iššūkių paieškos mus atvedė į didžiausią ramybę“

Leonardo Pobedonoscevo žmona Ieva: „Iššūkių paieškos mus atvedė į didžiausią ramybę“

Šį sekmadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“ vyravo ramybė. Apie ramybės paieškas ir gyvenimo kelionę su savo vyru aktoriumi Leonardu Pobedonoscevu pasakojo visišką taiką ir harmoniją spinduliuojanti Ieva Šabanė.

Ramybės  ieškoti nereikia

Ieva Šabanė kartu su savo vyru Leonardu Pobedonoscevu  bei mokyklinio amžiaus dukra jau ne vienus metus ilgiems mėnesiams išvyksta į egzotišką Balio salą Indonezijoje. Kol dukra eina į unikalią tarptautinę mokyklą „Green school“, Leonardas su Ieva keliauja po Balio salą ir dalijasi savo įspūdžiais su kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo net ne rožėmis, o palmių lapais klota, pasak Ievos, kelionė labai pakeitė visų jų gyvenimą.

„Teko nugalėti ne vieną baimę, susitaikyti su iššūkiais ir vidiniais klausimais vykstant į visišką nežinią kitame pasaulio krašte. Bet būtent iššūkių, o ne ramybės paieškos mus atvedė į didžiausią ramybę“, – pasakoja Ieva ir priduria, kad ramybės per daug ieškoti ne tik nereikia, bet ir nesveika. „Kas kartą kažko ieškodami mes tik keliame bangas, nerimstame, galvojame. O tai jau nebėra ramybė! Tikroji ramybė turi ateiti natūraliai, netikėtai… Ir dažniausiai tai nutinka, kai randame atsakymus į mums svarbius klausimus, kai atliekame mums likimo mestas užduotis.

Viskas vyksta taip, kaip turėtų vykti

Pasak Ievos, išlaikyti vidinę ramybę padeda ir supratimas, kad viskas vyksta taip, kaip turėtų vykti. „Juk nieko nebūna veltui. Turbūt jums girdėtas posakis, kad  jeigu jaudinamės dėl kažko, ką galime pakeisti, tada imkime ir pakeiskime. O jei to pakeisti negalime – tiesiog nebesijaudinkime. Todėl aš mėgstu sakyti: „Yra, kaip yra“. Juk gyvenimas yra kaip upė, tiksliau, kaip kelionė upe: tu negali juo plaukti be posūkių, be kliūčių kelyje. Tačiau tai būna tik laikinas stabtelėjimas ir netrukus gyvenimo srovė vėl mus neša ten, kur mūsų vieta, – aiškina Balio saulėje nudegusi šviesiaplaukė, kuri tiki, kad šiandien ji yra būtent ten, kur norėtų būti. – Esu labai laiminga.“

O kur tie pavojai?

Tiek Ievos bei Leonardo namuose, tiek Ievos žodžiuose – daugybė harmoningo gyvenimo būdo bei ypatingos filosofijos pėdsakų. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paklausus, kaip šeimai pavyksta suderinti tokį gyvenimo būdą ir bohemiškos Leonardo profesijos iššūkius, Ieva šypsosi. „Prisipažįstu – neįžvelgiu jokių pavojų! Bet reikės vyro paklausti: ar daug traumų yra patyręs“, – juokiasi Ieva ir papildo, kad santykiuose labai svarbu pasitikėjimas.

„O šiaip esu labai jam dėkinga, už tai, kad leidžiasi su manimi į visus gyvenimo nuotykius. Tiek į tą Balį, tiek į kitas keliones… Tikrai ne kiekvienas sutiktų viską mesti ir vykti į kitą pasaulio kraštą! Aišku, kartais Leonardas mane ir pristabdo, bet tik tada, kai to labai reikia. Manau, tai yra puiki mūsų santykių harmonija“, – pasakoja pašnekovė.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: