Pradinis / Sportas / Liepojoje plaukikas Erikas Kapočius pelnė tris medalius ir pagerino tris Lietuvos rekordus

Liepojoje plaukikas Erikas Kapočius pelnė tris medalius ir pagerino tris Lietuvos rekordus

Erikas Kapočius, greitai švęsiantis savo 15 metų gimtadienį, pasinaudojo paskutine galimybe pagerinti Lietuvos vaikinų iki 15 metų rekordus. Balandžio 17–18 dienomis Liepojoje vykstančiame atvirajame šio miesto čempionate (25 m baseine) Erikas pagerino tris rekordus ir tarp suaugusiųjų iškovojo vieną aukso ir du bronzos medalius. 200 m kompleksiniu plaukimu Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas įveikė per 2 min. 07,25 sek. ir pagerino Vilniaus plaukiko Povilo Strazdo rekordą, kuris rekordų lentelėje buvo įrašytas nuo 2011 metų (jis lygus 2 min. 11,84 sek.).

Dar vienas rekordas buvo pagerintas 100 m plaukimo krūtine distancijoje (rezultatas 1 min. 4,55 sek.). Ankstesnis rekordas priklausė taip pat vilniečiui Pauliui Grigaliūnui ir buvo pasiektas taip pat 2011 metais (1 min. 6,08 sek.). Trečias rekordas pasiektas 100 m kompleksinio plaukimo distancijoje (59,62 sek.). Erikas į Lietuvos rekordų lenteles bus įrašytas net 8 kartus, jam šiuo metu priklauso penki Lietuvos iki 15 metų rekordai 25 m baseine ir trys 50 m baseine.

Už pasiektus rekordus premijas Erikui įsteigė įmonė ,,Open 24“. Jei jaunasis plaukikas rekordą pagerindavo pirmą kartą – 30 Eur premija, jei pagerindavo jau sau pačiam priklausantį rekordą – 15 Eur premija. Už visus pagerintus rekordus Erikas ,,uždirbo“ 315 Eur. ,,Džiaugiamės Eriko pasiekimais, tikimės, kad ši simbolinė parama dar labiau motyvuos sportininką siekti aukštesnių tikslų. Pats mačiau, kaip puikiai plaukia Erikas varžybose Poznanėje, linkime nesustoti toliau tobulėti ir patekti į 2020 m. olimpines žaidynes Tokijuje“, – sakė įmonės vadovas Martynas Tinfavičius.

Liepojoje medalius taip pat iškovojo: Sara Aškinytė, Mantas Laguckas, Evita Mudėnaitė ir Daniela Christiansen. Iš viso į Latviją važiavo net 19 IKSC plaukikų.

Plaukimo treneris E. Rakitinas
www.ignalina.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: