Pradinis / Aktualijos / Lietuva pirmą kartą pristatyta milijonams „Forbes“ skaitytojų

Lietuva pirmą kartą pristatyta milijonams „Forbes“ skaitytojų

Nuo šiol prabangą mėgstantys turistai į šalių, kuriose verta praleisti atostogas, sąrašą galės įtraukti ir Lietuvą. Tokią rekomendaciją savo skaitytojams, kurių vien iš JAV per mėnesį sulaukia apie 67 mln., pateikė portalas forbes.com. Jos žurnalistas Jimas Dobsonas dalyvavo pažintiniame ture pagal Turizmo departamento parengtą programą.

„Derybos su Jimu Dobsonu nebuvo lengvos ir trumpos, nes tokiam pasauliniam prekės ženklui kaip „Forbes“, kuriam jis atstovauja, iš pradžių atrodėme per smulki ir jų tikslinei skaitytojų auditorijai ne visai tinkanti kryptis. Tačiau po pusę metų trukusio dialogo bei kelis kartus skrupulingai pakoregavus programą pagal žurnalisto interesus birželio 11–14 d. turas įvyko, o po mėnesio kartu su visais prie turo įgyvendinimo prisidėjusiais partneriais jau galime džiaugtis pirma pozityvia publikacija. Neabejojame, kad ji prisidės prie Lietuvos kaip patrauklios turizmui šalies garsinimo JAV rinkoje bei turistų srautų skatinimo“, – tvirtina Turizmo departamento Atvykstamojo turizmo poskyrio vyr. specialistė Indrė Šlyžiūtė, kuruojanti turizmo rinkodarą JAV.

Žurnalistas palankiai įvertino tiek susisiekimą tarp JAV ir Lietuvos, tiek aplankytų viešbučių ir restoranų kokybę. Ypač daug komplimentų jis skyrė gastronominėms patirtims, išbandytoms procedūroms su gintaru bei Vilniaus senamiesčiui, kuriame aplankė ne tik Vilniaus universitetą, Užupį, bet ir lietuvių kūrėjų parduotuves. Kelionę J. Dobsonas baigė įsimintinu oro baliono skrydžiu virš Trakų.

Publikacija forbes.com – čia.

JAV yra rinkų, iš kurių Lietuva sulaukia daugiausia turistų, dešimtuke. Pernai Lietuvoje bent su viena nakvyne apsilankė 43 tūkst. amerikiečių, t. y. 21,9 proc. daugiau nei 2016 m. Vidutinės vienos JAV turisto kelionės išlaidos Lietuvoje siekia 448,2 euro – amerikiečiai yra antri pagal išlaidų Lietuvoje dydį turistai.

„Forbes“ – JAV žurnalas apie finansus, investicijas, verslą, technologijas ir gyvenimo būdą pasaulio verslo lyderiams. Forbes.com laikomas lankomiausiu verslo tinklalapiu pasaulyje.

Pažintinis turas finansuojamas įgyvendinant 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos projektą Nr. 05.4.1-LVPA-V-812-01-0005 „Lietuvos gamtos ir kultūros paveldo objektų (išteklių) pristatymas tolimosioms atvykstamojo turizmo rinkoms“. Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšų.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: