Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuvė – viena pagrindinių populiaraus prancūziško serialo herojų

Lietuvė – viena pagrindinių populiaraus prancūziško serialo herojų

„Meilės paslaptys“ – kultinis prancūzų serialas, populiarumu šioje šalyje prilygstantis amerikietiškajai „Santai Barbarai“. Skirtingais pavadinimais šis serialas transliuojamas jau beveik dvidešimt metų, o jo aktoriai – tikros žvaigždės. Viena jų – lietuvė Miglė Rimaitytė. „Nėra tokio prancūzo, kuris nežinotų šio serialo“, – sako kylanti žvaigždė iš Kauno, kurios istorija laidoje „Emigrantai“ – jau šį vakarą.

„Meilės paslaptys“ – situacijų komedija, kurios herojams nutinka įvairūs ir netikėti dalykai. Pasakojamos meilės, draugystės istorijos ir, aišku, neapsieinama be intrigų. „Sklinda gandai, kad pagal šitą istoriją pastatė serialą „Draugai“. Atvažiavo amerikiečiai, nusipirko teises ir paskui „Draugus“ sukūrė“, – pasakojo emigrantė Miglė.

KGB agentės Valentinos vaidmenį Miglė gavo be jokių išskirtinių pažinčių ar suktybių: Prancūzijos Bretanės regione su vyru Osvaldu ir dviem vaikais gyvenanti lietuvė tiesiog nuėjo į organizuotą aktorių atranką ir, nors pati nieko nesitikėjo, serialo kūrėjai pasirinko būtent ją: „Apsidžiaugiau, o paskui atėjo kitos mintys: kaip reikės vaiką palikti namuose? Ir laimė, ir problemos atėjo vienu momentu.“

Siekti karjeros Paryžiuje svajoja daugybė menininkų iš viso pasaulio, tačiau Miglė čia atvyko pirmiausia dėl ramesnio gyvenimo ir kokybiško laiko su šeima. „O karjera prasidėjo tarytum savaime“, – pasakojo lietuvė. Tik tiek, kad sėkmė iš pradžių lankė po truputį, o pradėjus filmuotis seriale dėjo su trenksmu. Dabar lietuvė – viena pagrindinių populiaraus prancūziško serialo herojų.

Šiuo metu Miglė repetuoja teatre Bretanėje, taip pat nuolatos važinėja į Paryžių vaidinti seriale. Lietuvė dirba ir modeliu: fotografuojasi, demonstruoja drabužius. Sėkmingą gyvenimą svetur sukūrusi lietuvė į Tėvynę grįžti neskuba. „Man atrodo, kad pasaulis mums atviras ir kur tavo šeima bei širdis – ten tavo namai“, – pripažino aktorė.

 LRT nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: