Pradinis / Mokslas ir švietimas / Lietuvei – geriausios kalbėtojos titulas

Lietuvei – geriausios kalbėtojos titulas

Pasaulio individualaus debatavimo ir viešojo kalbėjimo čempionate (WIDPSC), surengtame Pietų Afrikos Respublikoje, Keiptaune, geriausio kalbėtojo (tarp šalių, kuriose anglų kalba ne gimtoji) titulas vėl atiteko Lietuvos atstovei. Apdovanojimą iškovojo Kauno jėzuitų gimnazijos moksleivė Beatričė Žemelytė.  

Kiekviena iš keturių čempionato rungčių – puiki praktika, rimtas iššūkis. Įveikti jaudulį, nugalėti auditorijos baimę, savo kalba sudominti, įtikinti klausytoją. Sugebėti per 2 minutes paruošti 3–5 minučių trukmės kalbą nurodyta tema ir ją pasakyti. Argumentais paremti ir apginti savo nuomonę debatuojant. Raiškiai, įtikinamai, perteikiant kūrinio nuotaiką perskaityti pasirinktą prozos ar poezijos ištrauką. Neįkainojama patirtis būsimiems bet kokios srities profesionalams, visiems motyvuotiems ir tikslo siekiantiems jauniems žmonėms.

Lietuvai čempionate atstovavo penkios mokinės, įveikusios daugiapakopę nacionalinę atranką. Lietuvos atstovės varžėsi su 180 mokinių iš Australijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Pietų Afrikos Respublikos, Kanados, Argentinos, Indijos, Pietų Korėjos, Vokietijos ir kitų šalių.

Kasmet vis kitoje šalyje vykstantis WIDPSC čempionatas – galimybė praplėsti akiratį, susipažinti su šalies kultūra, aplankyti žymias vietas, įgyti naujų draugų iš viso pasaulio. Vienas gražiausių pasaulio miestų – Keiptaunas: Gerosios Vilties kyšulys, Boulders paplūdimys, kur natūraliai gyvena pingvinai, stulbinanti panorama nuo Stalo kalno, svetingi šeimininkai, rūpestingos vadovės. Tai patys geriausi, gražiausi prisiminimai ir motyvacija būsimoms pergalėms!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: