Pradinis / Sportas / Lietuviai iškovojo du sidabro medalius Pasaulio muai tai čempionate

Lietuviai iškovojo du sidabro medalius Pasaulio muai tai čempionate

Šiuo metu Tailando sostinėje Bankoke vyksta Pasaulio vaikų ir jaunimo muai tai čempionatas, kuriame Lietuvai atstovauja du kovotojai – Herkus Šetkus ir Erikas Petrovskis. Abu sportininkai iškovojo sidabro medalius.

Erikas ir Herkus treniruojasi Trakų Vokėje esančiame sporto klube „Lotosas“. Juos muai tai kovos meno moko treneris Andrėjus Zemitan. Jau nuo praėjusių metų rudens vyko kryptingas darbas šio čempionato link. Abu kovotojai dalyvavo begalėje įvairių turnyrų Lietuvoje ir užsienyje, taip keldami meistriškumą ir įgaudami reikiamos patirties ringe. Rugpjūčio mėnesį pasirengimas čempionatui persikėlė į Tailandą. Čia lietuviai treniravosi ir gyveno kartu su Tailando rinktinės jaunaisiais kovotojais, taip pat besirengiančiais šiam čempionatui. Sunkios treniruotės dukart per dieną, poilsis ir maistas buvo Herkaus ir Eriko palydovai paskutinėmis savaitėmis prieš atsakingiausias kovas jų, kaip kovotojų, karjeroje.

Trylikametis Erikas Petrovskis kovėsi 13–14 m. amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 44 kilogramų. Vos vienuolikos Herkus Šetkus dalyvavo 10–11 m. amžiaus grupės, svorio kategorijos iki 44 kilogramų kovose. Šioje amžiaus grupėje kovotojams draudžiama smūgiuoti į galvą, tad vaikai stengiasi įrodyti savo pranašumą smūgiais į korpusą ir kojas, taip pat rodydami kovos susikabinus techniką.

Du sidabro medaliai yra didžiulis pasiekimas visam Lietuvos kovos menų pasauliui. Tai tik dar kartą įrodo, jog Lietuvos kovotojai yra kietas riešutėlis, nesvarbu, su kuo jiems tektų kautis.

Atėjus rudeniui Lietuvos muai tai sąjunga pradės naująjį sezoną. Jau rugsėjo pabaigoje į mūsų šalį atkeliaus svečių iš Tailando delegacija – muai tai treneriai ir atletai. Mūsų šalyje jie dalyvaus muai tai varžybose, ves seminarus. Dalyvaus susitikimuose su Lietuvos kovos menų bendruomene, neįgaliaisiais ir valdžios atstovais.

Lietuvos muai tai mėgėjai ir visi neabejingi Tailando kultūrai žmonės turės unikalią galimybę stebėti muai tai meistrų iš Tailando pasirodymą rugsėjo 25 dieną Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre – vyks „SEL PRISTATO – POWERFIGHT“ tarptautinis muai tai turnyras.

Andrėjaus Zemitano nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: