Pradinis / Lietuviai svetur / Kijevo lietuviai Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“ apsupo dėmesiu

Kijevo lietuviai Lietuvos atstovus „Eurovizijoje“ apsupo dėmesiu

Lietuvos ambasadoje Ukrainoje gegužės 8 dieną surengtas vakaras, kuriame dalyvavo šiais metais Kijeve vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovaujanti grupė „Fusedmarc“.

„Šįkart „Eurovizijoje“ Lietuva pasirodo su labai profesionalia ir įdomia kompozicija, todėl tikimės, kad balsų sulauksime ne tik iš Ukrainos, bet ir iš visos Europos muzikos mėgėjų. Visos lietuvių bendruomenės Ukrainoje vardu noriu palinkėti sėkmės ketvirtadienio pusfinalyje ir, tikimės, šeštadienio finale!“ – sakė Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Marius Janukonis.

Gausiai susirinkusi lietuvių bendruomenė jau nuo pat „Fusedmarc“ atvykimo į Kijevą apsupo Viktoriją Ivanovskają, Denisą Zujevą ir visą Lietuvos delegaciją dėmesiu. Gegužės 1-ąją Kijevo Borsipolio oro uostas lietuvių dėka pasipuošė Lietuvos vėliavos spalvomis ir spalvotais skėčiais, simbolizuojančiais „Fusedmarc“ atliekamos dainos „Revoliucijos lietus“ („Rain of Revolution“) tematiką. Suradę laiko tarp repeticijų dainininkai ir delegacijos nariai gegužės 5 d. apsilankė ambasadoje surengto antrojo tarptautinio Lietuvos ir Ukrainos piešinių konkurso „Aukok kraują gyvenimo labui“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje.

Muzikinio vakaro metu grupė „Fusedmarc“ atliko dvi dainas iš savo repertuaro, noriai fotografavosi su gerbėjais bei dėkojo lietuvaičiams ir ambasadai už palaikymą.

Šventėje dalyvavo ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius.

Grupės „Fusedmarc“ pirmasis pasirodymas „Eurovizijoje“ vyks ketvirtadienį, gegužės 11 d., antrajame konkurso pusfinalyje.

URM nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top