Pradinis / Lietuviai svetur / Sidnėjaus lietuvių bendruomenėje paminėta Motinos diena

Sidnėjaus lietuvių bendruomenėje paminėta Motinos diena

Ant savo rankų Tu mane pakėlei,

Ir nieks manęs išplėšti negalės.

Tu pirmąkart parodei saulės spindulėlį

Ir baltą pienės pūką ant žolės…

Kiekvienais metais Sidnėjaus lietuvių klubas „Dainava“ organizuoja renginį Motinos dienai paminėti, todėl ir šių metų gegužės 7 dieną Lietuvių klubo bendruomenė kartu su Sidnėjaus apylinkės valdyba ir lituanistine mokyklėle surengė šventinį koncertą, skirtą mamoms.

Australijos lietuvių bendruomenės Sidnėjaus apylinkės valdybos pirmininkė Monika Čyplienė-Šerlinskaitė šventinį sveikinimą pradėjo žodžiais: „Mama – tai visų mūsų pradžia, tai gyvybė, namų šviesa ir siela…“  Ypač prasmingi buvo išsakyti žodžiai apie mamas ir jų vaidmenį kiekvieno iš mūsų gyvenime. Ji paprašė bendruomenę pagerbti tylos minute visas mamas, kurių šiandien jau nebėra kartu.

Nuoširdžiai šiltus sveikinimo žodžius visoms mamoms skyrė ir Sidnėjaus lietuvių  klubo „Dainava“ vadybininkė Aida Abromas, o skambant būgnų ritmams mokyklėlės auklėtinis Natas nuotaikingu muzikiniu kūriniu pradėjo šventinį koncertą. Gausiai susirinkusius svečius Sidnėjaus lituanistinės mokyklos mokiniai pasveikino spektakliu „Dangus griūva“, kurį organizavo ir kuriam vadovavo vienas tėvelių – Germanas Peleckis. Po vaikučių pasirodymo Sidnėjaus apylinkės valdyba kvietė visus pasivaišinti kava ir gardžiais pačios Monikos gamintais kepiniais. Mamytės buvo maloniai nustebintos gėlėmis ir sutiktos su šampano taure, o šauniu muzikiniu kūriniu mušant kibirams koncertą užbaigė Austėja ir Natas.

Žinoma, šventė dar nesibaigė, mat mokyklėlės vaikučiai, vadovaujami dailės ir darbų mokytojos Gitos Gilvydis ir Tėvų komiteto pirmininkės Jurgitos Bieri, kelias savaites stropiai ruošėsi Motinos dienai ir dabar visus pakvietė į mugę. Svečiai galėjo įsigyti vaikų rankomis pagamintų darbelių: kvapnių sausainių, spalvinguose vazonėliuose susodintų augalų, unikalių vėrinių bei kitų dirbinių.

Renginį vainikavo mamos, pasipuošusios karūnomis. Jas laimėjo jų vaikai, dalyvaudami estafetėse bei varžybose, kurioms vadovavo Jurgita Bieri ir Jurgita Miller. O vaikai su gėlių žiedais skubėjo pasveikinti savo ir visų salėje susirinkusių mamų, močiučių, svečių Motinos dienos proga, linkėjo joms sveikatos ir būti laimingoms.

Dalia Elena Solovjovienė, Sidnėjaus lituanistinės mokyklos mokytoja ekspertė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top