Pradinis / KARJERA / Lietuvių jaunimui pranešimus skaitys ekscentriškasis milijardierius iš Libano ir saugumo specialistas iš JAV

Lietuvių jaunimui pranešimus skaitys ekscentriškasis milijardierius iš Libano ir saugumo specialistas iš JAV

Liepos 10–13 dienomis kalbėti globalaus saugumo tema į Lietuvą atvyks strateginės tarptautinės komunikacijos profesorius J. Michael Waller. Po mėnesio Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime daugiau kaip 25 metų tarptautinės komunikacijos srities patirtį turintis J. Michael Waller pristatys pranešimą apie kiekvieno piliečio vaidmenį kuriant globalų saugumą. Visuomenės harmonizavimo parke vieną iš pagrindinių pranešimų taip pat pristatys ekscentriškasis daugiamilijardinės korporacijos „Allied Wallet“ generalinis direktorius Andy Khawaja. Jis dalysis įkvepiančia asmenine patirtimi versle.

Andy Khawaja – amerikietiškos svajonės pavyzdys: iš Libano kilęs verslininkas gyvenimą Jungtinėse Amerikos Valstijose pradėjo turėdamas kišenėje kiek daugiau nei 20 dolerių. Dirbęs greitojo maisto užkandinėse, prekybos centruose, dabar Andy vadovauja inovatyviai įmonei „Allied Wallet“, kuri per 2013 metus vartotojams padėjo elektroninėje erdvėje atlikti pavedimus, kurių bendra suma – daugiau kaip 55 milijardų dolerių.

Savo pastangomis milijardieriumi tapęs verslininkas, visada gyvenime turėjo aiškią viziją, jai skyrė visus išteklius ir visą savo laiką tol, kol tai tapo tikrove. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo lankytojams jis skaitys motyvacinio pobūdžio pranešimą, kuriuo sieks įkvėpti verslius žmones siekti savo išsikeltų tikslų.

Tikras energijos viesulas Andy Khawaja garsėja savo griežtu režimu: retai atostogauja, dažnai miegui skiria vos keturias valandas per parą, nes, kaip pats sako, „kiekviena nauja diena – tai dar bent vienas milijonas dolerių“. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime verslininkas pristatys pranešimą „Dangus yra riba“ (angl. „Sky is the limit“).

Profesorius J. Michael Waller – pasaulyje gerai žinomas strateginės komunikacijos, viešosios diplomatijos, informacinių ir psichologinių operacijų mokslininkas ir specialistas. Šiuo metu vadovauja vienintelei pasaulyje akredituotai studijų programai, skirtai viešajai diplomatijai ir politiniams karams, taip pat užimta rinkodaros vadovo postą įmonėje „Oceanic Advisors“. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimo metu lankytojams skaitys pranešimą „Kiekvieno piliečio vaidmuo globaliame saugume“.

Populiarėjant socialiniams tinklams ir socialiai atsakingai žiniasklaidai, kiekvienas pilietis turi vis daugiau įtakos valstybės valdymui. Įvairūs socialiniai tinklai suteikia progą naudotis pamatinėmis piliečio teisėmis – reaguoti į politinius įvykius šalyje, valdžios priimamus sprendimus. Tai suprasdamas profesorius stengsis lankytojams perteikti, kad aktyvus dalyvavimas globaliame saugume nėra abstrakti sąvoka, tai – svarbus kiekvieno piliečio vaidmuo.

Liepos 10–13 dienomis Visuomenės harmonizavimo parke verslo, kultūros, politikos ir mokslo festivalio metu pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus daugiau kaip 100 žinomų šių sričių atstovų. Tarp jų: Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, ekonomistas Nerijus Mačiulis, Algirdas Kaušpėdas, Batho universiteto Jungtinėje Karalystėje lektorius Ainius Lašas, režisierius Oskaras Koršunovas, profesorius Arminas Ragauskas ir daugybė kitų. Vakarais scenoje pasirodymus kurs Leon Somov ir Jazzu, Jurga, „Skamp“, „Golden Parazyth“, „Biplan“, „Liūdni Slibinai“, GJan, „Keymono“, „Beissoul & Einius“ ir kiti.

PLJS inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: