Pradinis / Kinas, muzika, TV / Lietuvių muzikos grupės vaizdo klipe pagrindiniai aktoriai – lėlės

Lietuvių muzikos grupės vaizdo klipe pagrindiniai aktoriai – lėlės

Išskirtiniais ir techniškai sudėtingais vaizdo klipais garsėjantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ metė sau dar vieną iššūkį ir pristato jau septintąjį savo vaizdo klipą. Specialiai dainos „Daug dienų“ vaizdo klipui buvo sukurtas lėlių teatras.

Pirmieji šį vaizdo klipą išvydo Vilniaus knygų mugėje įsikūrusios Muzikos salės svečiai. Čia grupė sugrojo geriausius savo kūrinius bei pristatė naujausią savo darbą, kurį sukūrė kartu su kūrybos agentūra „Stepdraw“, o jo įgyvendinimą iš dalies finansavo asociacija LATGA. Tiek „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“, tiek „Stepdraw“ nariai tikina, jog šis vaizdo klipas visiems atnešė naujos ir daug išmokiusios patirties.

„Tai – pirmas vaizdo klipas, kuriame ne patys vaidinome, o valdėme lėles, todėl teko daug mokytis – kaip jas pagaminti, kaip suvaldyti ir daug kitų dalykų“, – teigia grupės narys Martynas Enčius. Jam antrina ir „Stepdraw“ vadovas Dalius Kederys. „Mums teko daug analizuoti kitus tokio tipo darbus, domėtis jų gamybos subtilybėmis, konsultuotis su lėlių valdymą išmanančiais specialistais“, – teigia jis.

„Iš pradžių tikėjomės, kad gamybos procesas bus paprastesnis nei dirbant su aktoriais, tačiau prasidėjus filmavimams patyrėme, kad visas šis procesas yra daug sudėtingesnis, nei galėjome įsivaizduoti. Norint perteikti personažų emocijas be veido mimikų reikia preciziškai suplanuoti ir sukoordinuoti lėlės judesius“,  – apie vaizdo klipo kūrimo procesą pasakoja Dalius Kederys.

Pirmasis toks lyriškas grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vaizdo klipas, kaip teigia muzikantai, yra apie tai, kaip kūrėjai stengiasi pagauti mūzą, kurios kelionė vyksta mažyčiame vieno žmogaus valdomame teatre.

Dainą „Daug dienų“ grupės klausytojai gali rasti antrajame grupės albume „Problematika“, vinilo plokštelėje „Dantų plokštelė“ ir mėgautis vaizdo klipu.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: