Pradinis / Aktualijos / Lietuvių startuolis – tarp 50 inovatyviausių Europoje

Lietuvių startuolis – tarp 50 inovatyviausių Europoje

Kauno mokslo ir technologijų parke įsikūrusi jauna įmonė „Icy365“ pateko į britų sudarytą 50 perspektyviausių Europos startuolių sąrašą. Perspektyvius verslus atrinko daugiau nei 5000 investuotojų bei žymių prekės ženklų pritraukusio inovacijų festivalio „unbound London“ organizatoriai. Lietuviai šiame renginyje tarptautiniams verslo gigantams pristatė pačių sukurtą bendradarbiavimo platformą.

Lietuviai pristato savo programą renginio dalyviams. „Icy365“ nuotrauka

Britus sudomino programos potencialas

Ateities darbas technologijų amžiuje, kur dažnai kritiškai vertinamas darbuotojų nesugebėjimas išlaikyti dėmesį ar deramai atlikti kelis darbus vienu metu, buvo viena esminių „unbound London“ temų. Renginyje kalbėta, jog bendradarbiavimas vis dar matomas kaip produktyviausia darbo forma, todėl verslų laukia sunkūs laikai, jei šie nesiryš investuoti į „Z“ kartos diktuojamus poreikius dirbti kūrybiškoje ir interaktyvioje darbo aplinkoje. Nemažai dėmesio skirta ir socialinius poreikius tenkinančioms bei fintech sričių programėlėms.

„Atsiradome tarptautinės bendruomenės akiratyje dėl sukurto bendradarbiavimo įrankio funkcionalumo ir realios naudos galutiniam vartotojui. Tai unikali galimybė pradedančiam verslui būti pastebėtam daugiau nei 5000 investuotojų, technologijų vizionierių ir praktikų“, – sako vienas iš „Icy365“ įkūrėjų Vaidas Dragašius.

Renginio programoje dalyvavusios įmonės buvo atrinktos pagal rinkos potencialą, produkto plėtros galimybes, turimus klientus, idėjos inovatyvumą. Didelę reikšmę turėjo ir komanda – kokie profesionalai stovi už kuriamo produkto ir ar šis domina investuotojus.

Inovacijų festivalio parodų zona. „Unbound London“ nuotrauka

Įkėlę koją į Jungtinės Karalystės rinką

„Šiuo metu mūsų vystoma bendradarbystės  platforma „Icy365“ veikia Jungtinėje Karalystėje. Ateityje plėsimės Nyderlanduose ir JAV. Kalbant apie rinką, „Office 365“ vartotojų skaičius kasmet sparčiai auga, pernai per metus, „Microsoft“ paskelbtais duomenimis, verslo aktyvių vartotojų skaičius išaugo nuo 100 milijonų  iki 120 milijonų“, – pastebi V. Dragašius.

Inovacijų festivalyje dalyvavusi kauniečių komanda susipažino su naujausiomis telekomunikacijų ir skaitmeninio turinio sektoriaus tendencijomis, kurias pristatė tokių kompanijų kaip „Uber“, „Vodafone“, „Ogilvy“ atstovai.

„Būti dalimi naujausias tendencijas ir įmones pristatančio renginio dalimi naudinga ne tik dėl savo žinomumo didinimo ar užmegztų kontaktų. Gavome daug teigiamų atsiliepimų iš „Unilever“, „Deloitte“, „Lego“ atstovų. Pastebime tendenciją, kad didžiosios kompanijos linkusios investuoti į savo darbuotojų komunikacijos gerinimą“, – sako V. Dragašius.

Vertina projektų vadovai

Kauniečių sukurtas produktas itin patrauklus „Microsoft“ programomis prekiaujantiems partneriams, pavyzdžiui, kompanijai „Crayon“, kuri užsiima „Office 365“ pardavimu ir platinimu, nes „Icy365“ palengvina pardavimą. Galutiniams vartotojams pakanka parodyti, kaip visos „Microsoft“ sukurtos programos papildo viena kitą biuro komandai dirbant bendrame projekte.

„Daugelis, pradėjusių naudoti „Icy365“, tvirtino net nežinoję apie kai kurias „Office 365“ programas ir galimybes, o mūsų programa atvėrė duris į platesnį, greitesnį ir paprastesnį „Microsoft“ produktų panaudojimą“, – teigia V. Dragašius.

Klientas vietoj kelių ar netgi keliolikos įrankių naudoja vieną programą, o bendra informavimo sistema užtikrina, kad aktuali informacija visus pasiektų laiku. Įrankis skirtas efektyvesniam komandos darbui, tad joje itin paprasta bendrauti, dalytis failais, valdyti projektus ir kasdienius uždavinius.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top