Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ duotą pažadą pradės įgyvendinti „Olimpinėje dienoje“

Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ duotą pažadą pradės įgyvendinti „Olimpinėje dienoje“

Birželio 2 dieną Panevėžyje vyksiančioje „Olimpinėje dienoje“ gerą nuotaiką kurs visą Europą su daina „When We’re Old“ sugraudinusi ir lietuviams pasididžiavimo jausmą „Eurovizijoje“ sugrąžinusi Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė. Kartu su ja sporto entuziastus linksmins „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

Ieva Zasimauskaitė. Fotografas Rytis Šeškaitis

„Esu ne sportininkė, bet labai didžiuojuosi žmonėmis, kurie turi valios sportuoti, eina į tokius renginius. Man patinka dalykai, kurie vienija žmones. „Olimpinėje dienoje“ bus daug žmonių, daug jaunimo. Ten, kur gera nuotaika, muzika, puikus oras, visada smagu dalyvauti“, – sakė I. Zasimauskaitė.

Ji teigė, kad mėgsta įkvėpti kitus žmones ir tai jai sekasi daryti geriausiai. Galbūt dėl to dainininkė imsis jau šiek tiek šių metų „Eurovizijoje“ išmėginto reporterės vaidmens.

„Mėginsiu būti prie rungčių, žinau, kad turėsiu rengti interviu, transliacijas socialiniuose tinkluose, pasakosiu, kas ten vyksta, – aiškino Ieva. – Kai buvau „Eurovizijoje“, dariau gyvas transliacijas LRT „Facebook“ paskyroje. Man patiko ir tiko, kiti sakė, kad vedėjos darbas yra mano naujasis amplua.“

Dainininkė prisipažino, kad su sportu ją sieja tik jos vyras, dirbantis krepšinio treneriu: „Kai buvau maža, norėjau žaisti krepšinį, bet nuėjau į dainavimą. Krepšininkė būčiau bloga, nes po pusės minutės pavargstu ir uždūstu. Nesukurta tam.“

Ieva Zasimauskaitė. Fotografas Rytis Šeškaitis

I. Zasimauskaitė pasidžiaugė, kad dalyvavimas „Olimpinėje dienoje“ bus dar vienas jos „pirmas kartas“, kuriuos ji šiaip gyvenime dievina. Dainininkė atskleidė, kad olimpinė šventė gali tapti ir startu jos asmeniniam fiziniam tobulėjimui.

„Prižadėjau po „Eurovizijos“ pradėti sportuoti, kodėl to nepadarius jau nuo birželio 2-osios“, – merkia akį Ieva. „Eurovizijoje“ Lietuvą ryškiomis spalvomis nudažiusi I. Zasimauskaitė Panevėžyje taip pat atliks tris dainas, iš kurių viena bus visiška staigmena.

„Galbūt pavyks padaryti staigmeną ir pristatyti naują kūrinį, kurio niekas niekur negirdėjo. Viliamės, kad pabaigsime iki šeštadienio“, – geromis žiniomis dalijosi Ieva. Dar vieną dainą ji vis dar renkasi, o trečioji bus alternatyvi „eurovizinės“ dainos versija, kurią dainininkė atliks kartu su perdirbinio autoriumi J. Nainiu.

DJ Jovani pseudonimu žinomo J. Nainio nauja dainos „When We’re Old“ versija „Youtube“ kanale jau perkopė 2 mln. peržiūrų ribą.

Kartu su kitu „radistu“ Rolandu Mackevičiumi į „Olimpinę dieną“ atvykstantis J. Nainys tvirtino, kad jam visada smagu sugrįžti į gimtuosius kraštus. Iš Pasvalio kilęs R. Mackevičius prieš metus grojo šventėje Panevėžyje ir jam 10 tūkst. žiūrovų minia padarė didžiulį įspūdį.

„Kita vertus, visada buvau ir esu šalia sporto, šiuo metu lankau „CrossFit“ treniruotes. Viskas susiję  – emociškai, psichologiškai ir fiziškai. Visos dalys sueina ir išeina gražus derinys, todėl privalome ir norime būti šioje šventėje“, – sakė J. Nainys.

Jis pažadėjo su R. Mackevičiumi ne tik lipti ant scenos, bet ir atvykti anksčiau, kad pamatytų, kaip viskas vyksta: „Sporto rungčių yra daug, viską įdomu pažiūrėti ir išmėginti.“

„Olimpinė diena“ birželio 2 dieną vyks Panevėžio centre, Senvagėje. Čia įkurtame sporto miestelyje kiekvienas norintis galės išbandyti 83 sporto rungtis. Olimpinės dienos bilietas – „LTeam“ dalyvio pasas – nemokamas. Jam įsigyti registruokitės svetainėje LTeam.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: