Pradinis / Renginiai, pramogos / „Lietuvos balso“ dalyvė Kristina Radžiukynaitė: „Žmonės man rašo iš viso pasaulio“

„Lietuvos balso“ dalyvė Kristina Radžiukynaitė: „Žmonės man rašo iš viso pasaulio“

Kokybiškiausiu muzikiniu projektu pasaulyje vadinamas „The Voice of…“ kiekvienais metais visame pasaulyje užaugina dešimtis naujų scenos žvaigždžių, kurių pasirodymai ir balso galimybės priverčia stebėtis net didžiausius kritikus.

Populiariausioje vaizdo įrašų platformoje „Youtube“ įkeltas vaizdo įrašas, kuriame trys dalyviai iš įvairių pasaulio šalių atlieka „Despacito“ dainą, sulaukė rekordinio 18 mln. peržiūrų skaičiaus. Tarp trejeto – ir šio sezono „Lietuvos balso“ dalyvės Kristinos Radžiukynaitės aklosiose perklausose atlikta „Despacito“ versija.

„Labai ilgai svarsčiau, ar dainuoti „Despacito“, ar ne, nes žinau, kad daugeliui žmonių šis dainos pavadinimas jau tapo kone keiksmažodžiu. Žinojau, kad vaikštau peilio ašmenimis ir kad tai gali tapti blogiausiu mano pasirinkimu. Būtent todėl man yra didelis ir labai malonus šokas, kad žmonės priėmė mane taip šiltai ir mano vaizdo įrašas sulaukė tokio populiarumo. Viskas įvyko atvirkščiai, nei tikėjausi, maniau, jog sulauksiu lavinos piktų komentarų, kokią nesąmonę čia dainuoju, o įvyko taip, kad, galima sakyti, „Despacito“ atnešė man šiokią tokią sėkmę“, – apie pasiteisinusį pasirodymą sako Kristina Radžiukynaitė, kuri su šiuo kūriniu atsuko visų keturių mokytojų kėdes, o pasirinkusi Leono Somovo komandą jau šį sekmadienį susikaus paskutinėje nokautų laidoje per LNK.

Kristina sako, jog būtent dėl šio vaizdo įrašo, įkelto ne tik „Youtube“, bet ir „Instagram“ platformoje, ji sulaukė daugybės žmonių iš viso pasaulio palaikymo. Jie stengėsi sužinoti, kas ši mergina ir kokios šalies projekte dalyvauja.

„Labiausiai nustebino tai, jog man rašo žmonės iš viso pasaulio, klausia, ar nekoncertuosiu, pavyzdžiui, Brazilijoje ar Portugalijoje. Mano vaizdo įrašas dažnai šmėsčioja tiek „Instagram“, tiek „Youtube“, o apie tai praneša lietuviai, pastebėję mano pavardę interneto platybėse. Daugiausia komplimentų sulaukiu dėl to, kad savaip interpretavau dainą, taigi manau, jog padariau gerą sprendimą sujungti kelias dainas ir pati sau pritarti ukulėle. Bet labiausiai mane džiugina tikrai ne pats populiarumas. Esu labai didelė patriotė ir man labai smagu, kad žmonės iš viso pasaulio klausinėja, iš kur aš esu, domisi, kokia tai šalis, o lietuviai komentaruose negaili grotažymių su Lietuvos vardu. Gera žinoti, kad nors mes ir maži, bet pastebimi, o ypač vieningi“, – šalies vardo garsinimu džiaugiasi atlikėja.

Jau šį sekmadienį Kristina Radžiukynaitė pasirodys projekto nokautų laidoje, kur su dar dviem dalyviais kovos dėl patekimo į kitą – dvikovų – etapą. Ar merginos atliekama Adelės „Rolling in the deep“ daina padės išplėšti pergalę, pamatyti bus galima šį sekmadienį per LNK.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top