Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Lietuvos balso“ nugalėtojas P. Bagdanavičius – apie vieną sunkiausių gyvenimo pasirinkimų

„Lietuvos balso“ nugalėtojas P. Bagdanavičius – apie vieną sunkiausių gyvenimo pasirinkimų

Kurį laiką iš viešumos dingęs „Lietuvos balso“ nugalėtojas, grupės „elFuego“ narys Paulius Bagdanavičius pirmą kartą atvirai prieš televizijos kameras papasakos apie vieną sunkiausių savo gyvenimo pasirinkimų ir vyro bei tėvo pareigas.

Vienas perspektyviausių jaunųjų operos solistų LNK laidoje „Nauja legenda“ prisipažins, kodėl nusprendė paaukoti šlovę ir prestižinius mokslus Didžiojoje Britanijoje. Tokio drastiško pasirinkimo kaltininkė – žavi šviesiaplaukė žmona Lina ir dukrytė Paulina.

Beveik tuo pat metu, kai laimėjo „Lietuvos balsą“, talentingas operos dainininkas gavo stulbinamą pasiūlymą iš Didžiosios Britanijos – atvykti ir tęsti klasikinio dainavimo studijas ten. Iš pradžių Paulius nedvejodamas sutiko, bet po to gailėjosi. „Iš tikrųjų labai vienas kito pasiilgdavom. Jis visą laiką skambindavo ir sakydavo, kaip nori grįžti, ten yra labai vienišas“, – itin sunkų jaunos šeimos periodą prisiminė ir P. Bagdanavičiaus žmona Lina.

„Daug kas man sakė, jog esu kvailas, kad parvažiavau, o juk galėjau mokytis, siekti karjeros užsienyje, nes tai retai dainininkui pasitaikanti galimybė, bet visko atsisakiau dėl šeimos. Aš manau, kad gyvenime svarbu ne vien karjera ir tikrai nebūčiau patenkintas vien tik sėkminga karjera“, – žodžių į vatą nevyniojo Paulius.

Dabar įsimylėjėliai kuria savo šeiminį gyvenimą sostinėje ir kartu augina pirmagimę dukrą. Paulius stengiasi derinti koncertus, darbus bei mokslus su tėvyste.

LNK laidoje „Nauja legenda“ P. Bagdanavičius apsikeis dainomis su senosios estrados legenda Aušrine Beigaite, publikai geriau žinoma intriguojančiu Tikrosios Išdykėlės vardu.

46-erių Tikroji Išdykėlė atvirauja, kad dažnas neįvertina jos dainavimo sugebėjimų ir vis dar laiko ją naivia jaunuole. Jos nuomone, tikrai mažai kas žino, kad ji yra diplomuota dainininkė. „Aš esu baigusi operinį dainavimą, bet man nelabai  tiko šitas žanras, todėl aš vis dėlto pasukau į estradą. Toks buvo mano sprendimas“, – aiškino Tikroji Išdykėlė.

LNK

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: