Pradinis / Aktualijos / Lietuvos irkluotojai – pasaulio jaunimo čempionai

Lietuvos irkluotojai – pasaulio jaunimo čempionai

Vakar Plovdive, Bulgarijoje, Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate sėkmingai rungėsi Lietuvos irkluotojai. Artūras Seja ir Vadimas Korobovas iškovojo aukso medalius!

A. Seja triumfavo 200 m vienviečių baidarių rungtyje, nuotolį įveikęs per 34,542 sek. V. Korobovas laimėjo 200 m kanoja sprinto lenktynėse.

Kitų lietuvių vakar dienos rungtynių rezultatai:

K-1 200 m (U18) Ieva Vaitiekūnaitė pusfinalyje penkta, pateko į B finalą ir ten užėmė 6 vietą, galutinė 15 vieta.

K-1 200 (U18) Armandas Žumbys pusfinalyje finišavo septintas, galutinė 28 vieta.

C-1 200 (U18) Gabrielė Čerepokaitė pusfinalyje šešta, pateko į B finalą. B finale ketvirta, galutinė 13 vieta.

C-1 200 (U23) Rūta Dagytė pusfinalyje septinta, pateko į B finalą. B finale ketvirta, galutinė 13 vieta.

K-1 500 (U18) Gintarė Pališauskaitė atrankiniame plaukime ketvirta, pateko į pusfinalį.

K-4 500 (U18) Julius Petrauskas, Armandas Žumbys, Deividas Liukpetris, Osvaldas Mitkus atrankiniame plaukime septinti, pateko į pusfinalį.

C-2 500 (U18) Gabrielė Čerepokaitė, Evelina Serafinaitė atrankiniame plaukime septintos, pateko į pusfinalį.