Pradinis / Sportas / Lietuvos irkluotojas Saulius Ritteris tapo pasaulio rekordininku

Lietuvos irkluotojas Saulius Ritteris tapo pasaulio rekordininku

Latvijos sostinėje Rygoje įvyko irklavimo treniruokliais „Concept 2“ pusės maratono (21,097 km) varžybos. Jose įspūdingai pasirodęs Rio de Žaneiro olimpinis vicečempionas Saulius Ritteris pagerino pasaulio rekordą.

Lietuvis distanciją įveikė per 1 val. 10 min. 14,4 sek. ir vokiečiui Benjaminui Reuteriui priklausiusį geriausią planetos rezultatą pagerino 32,8 sek.

Antrąją vietą Rygoje užėmė latvis Dairis Adamaitis, finišavęs per 1 val. 12 min. 10,3 sek.

Moterų varžybose jėgas išbandė olimpinio bronzos medalio laimėtoja Milda Valčiukaitė. Ji distanciją įveikė per 1 val. 26 min. 15,2 sek. ir užėmė 3-iąją vietą. Varžybų nugalėtoja tapo latvė Elza Gulbė, tai atlikusi per 1 val. 23 min. 44,3 sek.