Pradinis / Aktualijos / Lietuvos penkiakovininkams – Pasaulio taurės varžybų finalo bronza

Lietuvos penkiakovininkams – Pasaulio taurės varžybų finalo bronza

2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės finalas Tokijuje baigėsi mišrių estafečių varžybomis, kuriose Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Justinas Kinderis iškovojo bronzos medalius.

Varžybos prasidėjo fechtavimosi rungtimi. Joje lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 58,80 sek. (6 vieta tarp 18 komandų) ir pelnė 313 taškų.

Fechtavimosi rungtyje mūsiškiai laimėjo 21 kovą iš 34 (4 vieta) ir savo sąskaitą papildė 232 taškais.

Papildomame fechtavimosi etape G. Venčkauskaitė-Juškienė ir J. Kinderis įveikė baltarusius, tačiau pralaimėjo lenkams ir pelnė vienintelį papildomą tašką.

Jojimo rungtis lietuviams susiklostė tiesiog fantastiškai gerai – jie tapo vieninteliais tarp 18 komandų, kuriems pavyko pelnyti visus įmanomus 300 taškų. Beje, burtai vėl buvo itin sėkmingi G. Venčkauskaitei-Juškienei, kuriai teko joti tuo pačiu žirgu Meu Amore, kaip ir asmeninėse varžybose.

Tokie rezultatai lėmė, kad bėgimo ir šaudymo rungtį lietuviai pradėjo treti. Pirmaujantys prancūzai Elodie Clouvel ir Valentine’as Prades’as juos lenkė 20 sek., o airiai Natalya Coyle ir Arthuras Laniganas-O Keefee’as – 5 sek.

G. Venčkauskaitei-Juškienei pavyko aplenkti abi konkurentes, tačiau vėliau varžovai susigrąžino prarastas pozicijas ir finišavo tokia pat tvarka, kaip ir startavo.

Prancūzijos sportininkai finale surinko 1479 taškus, Airijos – 1477, o Lietuvos – 1476. Ketvirtąją vietą užėmė lenkai Oktawia Nowacka ir Danielis Lawrynowiczius nuo mūsiškių taip pat atsiliko vos 1 tašku (1475).

www.pentathlon.lt

UIPM nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: