Pradinis / Sportas / Lietuvos raitelė varžybose JAV iškovojo vicečempionės titulą

Lietuvos raitelė varžybose JAV iškovojo vicečempionės titulą

Ašvilyje (Šiaurės Karolina, JAV) surengtose CEI2* 120 km varžybose viena labiausiai patyrusių Lietuvos ištvermės jojimo raitelių Alisija Zabavska su MSA Silver Gazal  užėmė antrąją vietą. Visą 120 km maršrutą duetas įveikė per 8 val. 43 min. 41 sek.

Alisija Zabavska

Šios varžybos tapo rimtu išbandymu prieš startą rudenį Trajone (Teksasas, JAV) vyksiančiose pasaulio žirginio sporto žaidynėse (angl. World Equestrian Games) „WEG 2018 Tryone“, kur susirenka pajėgiausi duetai iš viso pasaulio. Dar anksčiau A. Zabavska sakė, kad yra išsikėlusi tikslą paruošti mažiausiai tris žaidynių kvalifikaciją atitinkančius žirgus, mat joti tenka pačiu įvairiausiu reljefu ir oro sąlygomis, taigi traumų tikimybė – ypač didelė.

„Noriu užsitikrinti, kad žaidynių dieną turėsiu sveiką ir geriausią savo fizinę formą pasiekusį žirgą. Pastarosiose varžybose MSA Silver Gazal dar kartą įrodė, kad yra itin pajėgus. Turėdama tokį žirgą, galiu tikėtis ir aukštesnės vietos rezultatų lentelėje“, – patikino A. Zabavska.

A.Zabavskos karjeroje tai jau bus trečios iš eilės pasaulio žirgų sporto žaidynės. Pirmą kartą lietuvė į jas pateko 2010 metais.

Asmeninio archyvo nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top