Pradinis / Sportas / Lietuvos šokėjai – Europos čempionato bronzos laimėtojai

Lietuvos šokėjai – Europos čempionato bronzos laimėtojai

Sekmadienį Moldovos sostinėje Kišiniove vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės Europos čempionatas. Jame Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) surinko 298,668 balo ir laimėjo bronzos medalius.

Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė. V. Kuceravij nuotr.

Šios grupės čempionais tapo Vladislavas Untu ir Polina Baryshnikova iš Moldovos, surinkę 323,902 balo, o antrą vietą užėmė rusai Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, gavę 319,168 balo.

Finale taip pat varžėsi poros iš Baltarusijos, Latvijos ir Ukrainos. Čempionate dalyvavo 27 poros.

Greta čempionato Kišiniove vyko ir WDSF reitingo varžybos. Jose „World Open“ kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė trečią vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Moldovos atstovai Boie Bogdanas ir Natalia Luchiv, o sidabro medalius laimėjo Razvanas Dumitrescu ir Jacqueline Joos iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Varžybos San Marine

Dar vienos WDSF reitingo varžybos trečiadienį vyko San Marine. Jose Lietuvos šokėjai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela“) pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Ericas Marius Nitu ir Antonia Ioana Iosub iš Rumunijos, sidabro medalius laimėjo San Marino atstovai Antonio Castorina ir Gaia Maria Pia Castorina, o trečią vietą užėmė italai Michele Musella ir Johana Musella. Grupėje varžėsi 39 poros.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top