Pradinis / Aktualijos / Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Praėjęs savaitgalis buvo ypač sėkmingas Lietuvos šokėjų poroms. Jos Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Vokietijoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir Ukrainoje tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Vokietijos mieste Leipcige vykusiose WDSF profesionalų lygos „Super Grand Prix“ kategorijos standartinių šokių grupės varžybose Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) tapo nugalėtojais.

Antrą vietą grupėje užėmė rusai Andrejus Motylas ir Ekaterina Kim, o bronzos medalius laimėjo Chengas Danas ir Li Zhenni iš Kinijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose WDSF „Grand Slam“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“ – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Evgenyjus Mošeninas ir Dana Spitsyna, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 196 poros.

Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Prancūzijos mieste Marselyje. Jose jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Lietuvos atstovai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Egoras Nikolaevas ir Aleksandra Raskatova iš Rusijos, o antrą vietą užėmė prancūzai Axelis Sampino ir Anna Zgonikova. Grupėje varžėsi 11 porų.

Ukrainos mieste Lvive vykusiose WDSF reitingo varžybose jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena“) finale užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo Estijos atstovai Rasmusas Langas ir Mirjam Koch, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Vladyslavas Lubčakas ir Khrystyna Zarytska, o trečią vietą užėmė Volodymyras Žemelko ir Sofia Vantukh. Varžybose dalyvavo 13 porų.

Lietuvos sportinių šokių federacijos nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: