Pradinis / Sportas / Lietuvos šokėjams – 11 porų medalių iš tarptautinių varžybų Kaune, Kinijoje ir Vokietijoje

Lietuvos šokėjams – 11 porų medalių iš tarptautinių varžybų Kaune, Kinijoje ir Vokietijoje

Savaitgalį Kaune vyko tradicinės 54-osios pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė pora 2018“. Jose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto“) tapo nugalėtojais, Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto“) užėmė penktą, o Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ ir „Sūkurys“) – šeštą vietą.

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo rusai Vladislavas Nikišinas ir Polina Golubeva, o trečią vietą užėmė Arthuras Ankersteinas ir Georgiana Barbu iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė iš Latvijos, o trečia vieta atiteko rusams Evgenyjui Mironovui ir Alisai Kirillovai. Grupėje varžėsi 37 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“).

Sidabro medalius laimėjo rusai Aleksejus Bessonovas ir Evgenia Kolmagorova, o trečią vietą užėmė Artemas Lobanovas ir Vervara Serova taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 30 porų.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi“) laimėjo aukso, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“) sidabro medalius.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Mykyta Nikolaičukas ir Sofia Maliarova iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 27 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys“) laimėjo sidabro medalius, o Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai“) užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Rene Ewals ir Ymke Lemmens iš Nyderlandų, o trečią vietą užėmė estai Kulno Kabralas ir Monika Kabral. Grupėje varžėsi 9 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo bronzos medalius.

Šios grupės laimėtojais tapo Vaeceslavas Nagailicas ir Nina Dudoglo iš Moldovos, o antrą vietą užėmė Ukrainos atstovai Vladyslavas Stepanskys ir Iryna Budynkevič. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo bronzos medalius, o K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo M. Nikolaičukas ir S. Maliarova, o antrą vietą užėmė Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko iš Latvijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

„International Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė ketvirtą, o Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno Editos Daniūtės šokių studija) – penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaya, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Dmytro Jevterejevas ir Valerija Dorofei, o trečią vietą užėmė Dominykas Granskas ir Helene Spilling iš Norvegijos. Varžybose dalyvavo 28 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“) užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo estai Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar, antrą vietą užėmė Egoras Koznovas ir Irina Umanskaja iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo Moldovos atstovai Dumitru Sardaris ir Felicia Lungu. Grupėje varžėsi 40 porų.

E. Sodeikai ir I. Žukauskaitei – auksas iš Kinijos

Dar vienos WDSF reitingo varžybos šeštadienį vyko Kinijos mieste Šidziadžuange. Jose „World Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo Antonas Skuratovas ir Alena Uehlin iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė rusai Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Dvi poros sidabro medalių iš Vokietijos

Dar vienose savaitgalį Vokietijos mieste Frankfurte surengtose WDSF reitingo varžybose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela“) laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo vokiečiai Beca Alin-Andrei ir Michelle Nazarenus, o trečią vietą užėmė Erik Heer ir Juliana Engelke taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 69 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) užėmė antrąją vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė vokiečiai Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, o bronzos medalius laimėjo Joergas Gutmannas ir Isabel Gutmann taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 70 porų.

Tarptautinės varžybos Italijoje

Praėjusį antradienį Italijos mieste Turine surengtose WDSF reitingo varžybose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno „Toro“) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Raffaello Brancato ir Maria Černyk, sidabro medalius laimėjo Andrea Bolzoni ir Michelle Maritan iš Juodkalnijos, o trečią vietą užėmė Italijos atstovai Manuelis Longhitano ir Moira Lorenzon. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas“) užėmė ketvirtą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė italai Michele Nassimbeni ir Angelica Olivi Girolamo, antrą vietą užėmė kiti Italijos atstovai Luca Marino ir Noemi Migliore, o bronzos medalius laimėjo Alfonso Oppido ir Sophie Stirparo taip pat iš Italijos. Grupėje varžėsi 10 porų.

Lietuvos sportinių šokių federacijos nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top