Pradinis / Kultūra / Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į „Vasaros su knyga“ išlydėtuves

Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į „Vasaros su knyga“ išlydėtuves

Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia susitikti įspūdingose „Vasaros su knyga“ išlydėtuvėse rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje.

Atvykę į skaitymo festivalį „Aš žinau, ką tu skaitei aną vasarą“ galėsite užsukti į keturias skirtingas erdves – Literatūrinę vaistinę, Išmaniojo skaitymo erdvę, Knygos sceną bei Susitikimų gatvę. Čia vyks kultūriniai renginiai, susitikimai su autoriais ir kūrėjais, taip pat galėsite susirasti literatūrinį receptą nuo įvairių ligų, sužinoti apie naująsias skaitymo technologijas, o jaukią renginio atmosferą kurs čia pat atliekamos muzikos skambesys.

Kūrybinio konkurso #vasarasuknyga finalas

Rugsėjo 8 d. bus apdovanoti visą vasarą vykusio kūrybinio konkurso #vasarasuknyga nugalėtojai. Ilgai dirbusi konkurso komisija iš daugiau nei tūkstančio dalyvių pirmos vietos nugalėtoja išrinko Agnę Žaromskytę,  antros – Gertrūdą Valaškevičiūtę, o trečios – Kamilę Drutytę. Joms atiteks vertingi prizai: pirmos vietos prizininkė gaus Nikon Coolpix AW130 fotoaparatą,  antrosios vietos nugalėtoja rankose laikys Samsung Tablet Galaxy SM-T561 9.6 planšetinį kompiuterį, o trečią vietą iškovojusi bus apdovanota atmintuku SanDisk Cruzer Ultra 64GB. Taip pat bus įsteigti 5 paskatinamieji prizai, kuriuos įsteigė apskričių viešosios bibliotekos.

„Vasara su knyga“ užkariavo Lietuvos bibliotekas

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kvietė į daugiau nei 1300 skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ renginių. Ir maži, ir dideli dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, žaidimų popietėse, netradiciniuose skaitymuose, knygų mugėse, edukaciniuose užsiėmimuose ir daugelyje kitų įdomių veiklų.

Startavę birželio 1 d., „Vasaros su knyga“ renginiai kvietė visą Lietuvą įjungti atostogas su knyga ir kartu skaityti geriausią praėjusią metų knygą jaunimui – R. Unos „Atjunk“. Teletiltą, sujungusį visas šalies viešąsias bibliotekas, stebėjo per 8 tūkst. į renginį atvykusių ir virtualių žiūrovų. Teatralizuoto knygos skaitymo transliaciją galima pamatyti „Bibliotekų metų“ YouTube paskyroje.

„Vasara su knyga“ – tai Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų organizuojami skaitymai ir kultūros renginiai, skirti Bibliotekų metams paminėti. Bibliotekų metus globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: