Pradinis / Grožis ir mada / Londono mados savaitės renginiuose lietuvės kūryba nustebino ne vieną mados guru

Londono mados savaitės renginiuose lietuvės kūryba nustebino ne vieną mados guru

Toliau tęsiantis intensyviam mados savaičių maratonui (šiuo metu Milaną drebina naujausios rudens–žiemos sezono kolekcijos), lietuvių dizainerė Laura Dailidėnienė nusprendė savo kūrybą pristatyti kitaip: aprengti savo kolekcijų deriniais ten vykstančius svečius.

„Ne į visų mados savaičių renginius nuvykti spėjame kartu su savo prekės ženklu „Laura Daili“, tačiau niekada neleidžiame sau užmigti. Sekame mados kalendorių ir išnaudojame progas savo kūrybą pristatyti visais įmanomais būdais. Todėl ir šį kartą nusprendėme aprengti vieną mados savaitės dalyvę, kuri vyko stebėti pagrindinių mados pristatymų Londone. Įdomu, kad šį kartą ji ne tinklaraštininkė, o mados rinkodaros specialistė, turinti platų tarptautinį kontaktų tinklą“, – pasakojo Laura Dailidėnienė.

Praeitą savaitę Londono mados savaitėje „Laura Daili“ deriniais pasipuošusi mados komunikacijos ekspertė Kamilė Kaselytė kiekvienais metais vyksta į mados savaites ir pasakoja, kad jaučia pareigą pristatyti Lietuvos dizainerių kūrybą: „Trejus su puse metų praleidau Londone ir žinau, kaip svarbu išsiskirti. Tai dar aktualiau mados savaitės renginiuose, kuriuose kiekvienas ieško savo vietos po saule, net jeigu ją jau ir turi.“

Laura Dailidėnienė sako, kad jai pirmąkart teko bendradarbiauti ne su tinklaraštininkais ir kad rezultatai iš tiesų įdomūs: „K. Kaselytę aprengėme kapsulinės kolekcijos vakarine suknele, papuošta prisiūtais stiklo burbulais. Man tai ne tik pavykęs kūrinys, bet ir puikiai mano braižą atspindintis kolekcijos vienetas. Tikiu, kad mada trapi kaip stiklas, bet ir ilgaamžė kaip laikas.“

Per oficialią mados savaitės programą Lauros Dailidėnienės kūryba susižavėjo ne tik gatvės fotografai (prašydami iš arti fotografuoti stiklo burbuliukais siuvinėtą rūbą), bet ir žymių britų mados namų „Daks“ atstovai. „Sužinoję, kad tai lietuvių dizainerės darbas, mielai mums pasakojo, jog per Olimpines žaidynes, vykusias Londone, susipažino ir su mūsų Prezidente Dalia Grybauskaite. Iš tiesų įdomu, kad mada gali lengvai sujungti žmones“, – pasakojo Kamilė Kaselytė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: