Pradinis / Mokslas ir švietimas / LSU diplomų įteikimo šventė su garsiais krepšininkais, meilės prisipažinimais ir jaunatviška nuotaika

LSU diplomų įteikimo šventė su garsiais krepšininkais, meilės prisipažinimais ir jaunatviška nuotaika

Šiandien, birželio 21 d., legendinėje Kauno sporto halėje vyko akademinio jaunimo šventė – iškilmingai įteikti Lietuvos sporto universiteto (LSU) bakalauro ir magistro studijų diplomai.

Šiemet LSU Treniravimo sistemų studijų programą baigė garsūs sportininkai: pasaulio disko metimo čempionas Andrius Gudžius, žymūs Lietuvos krepšininkai broliai Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai. Jiems įteikti sporto bakalauro diplomai. Absolventus sveikino laikinoji LSU rektorė docentė daktarė Diana Rėklaitienė ir LSU Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas, o šventę papuošė ir Kineziterapijos studijų programos absolventas Vakaris Mičiūnas, pasipiršdamas savo mylimajai – irgi ką tik kineziterapeutės diplomą gavusiai Simonai Radzevičiūtei.

LSU Studijų kokybės priežiūros centro duomenimis, šiemet universitetą baigė 436 studentai: pirmosios pakopos studijas – 347 bakalaurai, antrosios – 89 magistrai. Diplomai įteikti Treniravimo sistemų, Kineziterapijos, Kūno kultūros ir sporto, Sportinės rekreacijos ir turizmo, Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos, Taikomosios fizinės veiklos, Sporto vadybos studijų ir kitų programų absolventams. Šiemet universitetas išleido ir pirmąją tarptautinės studijų programos „Physical Activity and Lifestyle“ laidą – ją baigė 18 absolventų.

Lietuvos sporto universitete vykdomos 8 bakalauro, 10 magistrantūros ir dviejų krypčių (biologijos ir edukologijos) doktorantūros studijos.

Lietuvos sporto universiteto inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top