Pradinis / Žmonės / Merūnas Vitulskis: „Gyvenime dabar turbūt išvis nieko neturėčiau, jei ne mano žmona“

Merūnas Vitulskis: „Gyvenime dabar turbūt išvis nieko neturėčiau, jei ne mano žmona“

Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, tarptautinių festivalių laureatas bei operos solistas Merūnas Vitulskis – ne tik sėkmingo, bet ir atsidavusio šeimai vyro pavyzdys. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ dainininkas kartu su žmona Erika atvirai pasakojo apie tai, kuo vienas kitą labiausiai žavi, tėvystės rūpesčius ir džiaugsmus bei darnių santykių paslaptį.

M. Vitulskis su žmona E. Vitulskiene atvirai ir itin jautriai pasakojo apie jų seniai gimusią draugystę – jie skaičiuoja jau 13-us santuokos metus. Pora prisiminė, kaip draugystės pradžioje abu daugiau juokavo, nei rimtai kalbėjosi.

Daug dirbantis dainininkas neabejoja – antroji jo meilė – muzika. Kaskart vis daugiau iš savęs reikalaujantis solistas spėja ne tik rengti turą po Lietuvą, bet ir dirbti užsienyje. „Tik darbas ir nuoseklumas gali tave pakelti nuo vidutinybės. Niekada nenorėjau ja būti, visada norėjau išliekamosios vertės“, – apie tikslus pasakojo žinomas vyras.

Dainininkas prisipažino, kad už savo sėkmingą karjerą turi dėkoti tik žmonai. „Aš gyvenime dabar turbūt išvis nieko neturėčiau, jei ne mano žmona. Turbūt būčiau viską prašvaistęs“, – prisipažino M. Vitulskis.

M. Vitulskienė neslėpė, kad buvimas žinomo vyro žmona turi savo kainą. Nuolatinis prisitaikymas, skubėjimas ir stresas ypač vargina moterį, ką jau kalbėti apie tai, kad žiniasklaidoje mirga straipsniai apie jos priaugtą ar numestą svorį, pakeistą plaukų spalvą. „Kai tekėjau, apie tai negalvojau“, – atviravo dainininko žmona.

Tačiau E. Vitulskienė prisipažino galinti džiaugtis turėdama šalia mokantį palepinti vyrą. „Jis labai romantiškas. Gal dėl to, kad vaikystėje labai mėgo visokias knygas apie riterius. Gėlės namie tikrai nevysta“, – šypsodamasi pasakojo moteris.

M. Vitulskis taip pat nuoširdžiai kalbėjo apie žmoną ir negailėdamas komplimentų atviravo, kad didžiuojasi jos asmenybės augimu.

Du berniukus auginantys Vitulskiai tikino, kad laikas su šeima – pats brangiausias. Kalbėdama, koks tėtis yra Merūnas, Erika nesuvaldė ašarų. „Jis yra labai geras tėtis, nuo ryto iki vakaro kartu. Visada vaikus pasitiks ryte su šypsena, paguldys su bučiniais“, – su džiaugsmo ašaromis akyse pasakojo moteris.

Kaip M. Vitulskis spėja kopti karjeros laiptais ir būti dėmesingas tėtis? Kokia M. ir E. Vitulskių darnių santykių paslaptis? Apie visa tai ir dar daugiau – sekmadienio gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: