Pradinis / Grožis ir mada / Madingi galvos apdangalai

Madingi galvos apdangalai

Kokios kepurės dabar madingos? Stilistė Natalija Stunžėnienė apžvelgia šio sezono galvos apdangalų mados tendencijas.

Megztos kepurės

megztos_kepures-400x321

Dėl patogumo megztos kepurės niekada neišeina iš mados, tuo dizaineriai Dolce & Gabbana, Anna Sui, Agnes B, Markus Lupfer pasinaudojo ir sukūrė naujo dizaino vintažu dvelkiančias kepures. Bumbulai, atvartai, nertinis, primenantis ploną voratinklį, ir paprasti mezginiai – viskas, ką mėgo megzti jūsų auksarankė močiutė, – tarp šio sezono madingųjų.

Prancūziškos beretės

madingos-beretes-400x320 beretes-400x316

Prancūzija – tai ne tik Eifelio bokštas, karštos bandelės ir Eliziejaus laukai. Prancūzija – tai taip pat elegantiškos ir labai moteriškos moterys. Įkvėpti šių vaizdų dizaineriai Fay, Paul & Joe Luisa Beccaria pristatė savo modelius. Madingos ne tik klasikinės raudonos ar juodos spalvos, bet ir baltos, mėlynos, plytų spalvos beretės. Luisa Beccaria pasiūlė prašmatnių pūkuotų megztų berečių, kurios atrodo ne ką prasčiau už veltines klasikines. Taip pat beretes dizaineriai dekoruoja bumbulais iš kailio ar siūlų, kniedėmis, sagomis ir aplikacijomis.

Beretės dera prie klasikinio ar natūralaus stiliaus drabužių. Ypač jos tinka moterims garbanotais plaukais.

Skrybėlės

skrybeles-400x298 madingos_skrybeles-400x273

Skrybėlės su įvairiausiais bryliais paplitusios gana plačiai, jau susiformavo atskira jų tendencija. Spalvų gama taip pat plati, tačiau dominuoja juodos ir pilkos spalvos galvos apdangalai. Jeigu iš praeitų sezonų liko kurios nors iš šių spalvų fedoros tipo skrybėlė –drąsiai traukite ją iš spintos. Atėjus šaltesniems orams šią tendenciją pasiūlė Ralph Lauren.

John Galliano rekomenduoja angliškas skrybėles su spalvinga juosta, kurios atrodo klasiškai ir stilingai. Asimetrinės Lanvin skrybėlės papuoštos gėlėmis ir kutais. Ungaro pasiūlė nešioti skrybėles su siaurais bryliais ir skylutėmis.

Raitelių kepurės

raitelio_kepure-400x321 reitelio_kepure_-400x320

Griežtos formos galvos apdangalai, pagaminti iš veltinio, vilnos ar net tvido, vėl sugrįžo į madą. Viena iš naujovių – tai fetrinė kepurė su odiniu snapeliu ir ausis dengiančiomis dalimis.

Kepurės su šydu

kepures_su_sidu-400x321

Skrybėlės, pagamintos iš tiulio arba turinčios šydą, kaip dekoratyvinį elementą, tikriausiai švelniausios ir moteriškiausios iš visko, kas buvo pristatyta. Emanuel Ungaro pademonstravo keletą gotikinių juodų variantų, o Agnes B, priešingai – šviesias kepures su raukiniais.

Kepurės iš kailio

kailines_kepures-400x320 kepures_is_kailio-400x321

Įvairiausių formų ir spalvų kepurių iš kailio pasiūlė Moncler Gamme Rouge, Ralph Lauren.

Kailinių kepurių nebūtina nešioti su masyviais paltais ar kailiniais, jos puikiai tiks ir prie lengvų striukių, ir mezginių iš storų siūlų.

Skaros

skaros-400x320

Kaip galvos apdangalai madingos stačiakampio formos skaros, perlenktos įstrižai pusiau. Populiariausios yra pagamintos iš vilnos, šilko. Tokių galime pamatyti Kenzo, Dolce & Gabbana kolekcijose.

http://natalijastun.com

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: