Pradinis / Grožis ir mada / „Mados infekcijoje“ išryškėjusios makiažo ir šukuosenų mados tendencijos

„Mados infekcijoje“ išryškėjusios makiažo ir šukuosenų mados tendencijos

Dėl įspūdingų kolekcijų pristatymų „Mados infekcijoje“ darbai virė nuo ankstaus ryto. Užkulisių komanda sukūrė įvaizdžius ir sustygavo kiekvienos kolekcijos pristatymą. Pateikiame nuotraukas ir vaizdo reportažą iš festivalio užkulisių, kuriuos stebėti galėjo ne kiekvienas festivalio žiūrovas.  

Jaunoji karta ir verdantis užkulisių gyvenimas

„Užkulisiai – gyvas organizmas, kuris reikalauja geros reakcijos ir sekundinių sprendimų. Šiais metais jautėme trigubą jaunosios kartos jėgą. Ne tik nauji dizaineriai rodė kolekcijas ant „Mados infekcijos“ podiumo, bet ir jaunoji karta šiais metais drąsiai papildė festivalio užkulisius. Net trečdalį modelių sudarė nauji veidai, taip pat asistentų gretose atradome veržlaus jaunimo“, – apie užkulisius kalba festivalio prodiuserė Renata Mikailionytė.

Makiažo kryptys

Charakteringi makiažai ir dailūs veidai – dvi pagrindinės „Mados infekcijos“ makiažo kryptys. Į pirmąją pateko baltos blakstienos, ugniniai akių šešėliai ir vyrišką griežtumą pabrėžiantis, tamsus, dūminis akių makiažas. Kita kryptis buvo tinkama ne tik podiumui, bet ir pasivaikščiojimui mieste – švarus, gaivus veidas bei sakingai paryškintos akys. Lūpų makiažas skirtingai perteikė tiek universalų, tiek teatrališką įvaizdį: Linos Gudanavičiūtės kolekcijoje lūpų kontūrus ištrynė rožinė ir oranžinė spalvos, o lenkų dizainerės Katarzynos Romanskos modelių makiažas harmoningai koreliavo su jos kurtų drabužių atspalviais.

„Šiais metais makiažas atspindėjo pačius dizainerių drabužius: jei rūbas turėjo griežtus kirpimus, tai atkartodavome ir dažydami akis. Tai galime pamatyti Lauros Daili kolekcijos pristatyme – struktūriški drabužiai padiktavo makiažo tematiką. Šios kolekcijos modelių akis dažėme juodomis, tiesiomis linijomis. Nors makiažas buvo skirtingas, tačiau kiekvienas jų atrodė organiškai ir pratęsė visos kolekcijos vientisumą. Vienose kolekcijoje ryškinome akis juodais arba raudonais, rožiniais akių šešėliais, kitose  sutelkėme dėmesį į lūpas. Sodrių rožinių, oranžinių ir tamsiai raudonos spalvos lūpų suskaičiavome bene 80“, – pasakoja „Mados infekcijos“ užkulisių meistrų komandos atstovė, vizažistė Tania Popova.

Ant festivalio „Mados infekcija“ podiumo svečiai galėjo išvysti ir šiųmetes šukuosenų tendencijas – išsidraikiusius kuodus bei įvairias kasyčių variacijas. Plaukų stilistai užkulisiuose supynė bene 70 kasyčių ir suformavo daugiau nei 100 skirtingo stiliaus kuodų. Sandros Straukaitės kolekcijai buvo sukurtos Davido Bowie kūrybos laikmečio inspiruotos šukuosenos. Taip pat dėl pasirodymo buvo nuskustos dviejų vaikinų galvos.

Nuotraukos – Almanto Mickaus, Tautvydo Stuko

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: