Pradinis / Renginiai, pramogos / Magija Lietuvos zoologijos sode. Sezono atidarymas kartu su rašytoja Danguole Kandrotiene

Magija Lietuvos zoologijos sode. Sezono atidarymas kartu su rašytoja Danguole Kandrotiene

Įsibėgėjus pavasariui, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos zoologijos sode Kaune laukia dar vienas stūgaujantis ir šiemet labai magiškas sezono atidarymas. Jo metu svečiuosis ir rašytoja Danguolė Kandrotienė kartu su leidyklos „Debesų ganyklos“ išleista nauja knyga „Pasaiba ir dingęs liūtas“.

„Pasaiba ir dingęs liūtas“ – tai trečioji nominuotos rašytojos Danguolės Kandrotienės knygų serijos dalis. Visi, kurie skaitė pirmąsias knygas, patvirtins, kad iš Pasaibos galima sulaukti pačių netikėčiausių dalykų. Bet kad jis vienas keliautų motociklu, susigrumtų su magu, sugebėtų nugvelbti liūtą ir iš viso to išsisuktų, nesitikėjo niekas. Net pati knygos autorė!

Beje, pagrindinė knygos istorija sukasi apie patį Lietuvos zoologijos sodą, todėl šios knygos pristatymas ypač reikšmingas tiek jos gerbėjams, tiek knygos autorei.

Zoologijos sodas stebins ne tik gyvūnų grožiu atgyjančios gamtos fone, bet ir magiškų renginių gausa: laukia iliuzionisto pasirodymas, magiškų magnetukų gamybos dirbtuvėlės, pažintis su plačiųjų jūrų mažosiomis ir mielomis kiaulytėmis, stebuklingos „Tapatu“ tatuiruotės, veidukų tapymas, edukacinė programa „Begalinė gyvūnų magija“ ir daug kitų magiškų veiklų.

Sezono atidarymo metu mažieji Zoologijos sodo lankytojai turės progą susipažinti su pagrindiniu knygos veikėju – tikru Pasaiba! O jis labai laukia susitikimo su vaikais, kvies su juo nusifotografuoti, bus paruošęs staigmenų, žinoma, neapsieis ir be pasaibiškų nuotykių. Jei Zoologijos sodo narve neberasite liūto ar staiga iš kišenių dings saldainiai, gali būti, kad tai vėl išdykusio Pasaibos darbas…

Susitikite su Pasaiba, rašytoja Danguole Kandrotiene ir visais Zoologijos sodo gyventojais jau balandžio 29 d. (sekmadienį) nuo 12 iki 16 val. magiškame Lietuvos zoologijos sodo atidaryme.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top