Pradinis / Grožis ir mada / Magiškasis sidabras: tai, ko galbūt nežinojote

Magiškasis sidabras: tai, ko galbūt nežinojote

Šiandien sidabras yra vienas labiausiai vertinamų tauriųjų metalų, kurį neretai nusprendžia pasirinkti investuotojai. Sidabro, kaip ir aukso, išgaunama ganėtinai nedaug, tad šių tauriųjų metalų pasiūla yra gerokai mažesnė už paklausą. Sidabro vertė yra neginčytina ir neabejotina, tačiau šį kartą pakalbėkime apie magiškas sidabro galias. Nors ir ne visos jos yra moksliškai įrodytos, tačiau dauguma sidabro galių yra tikima iki šių dienų.

Sidabras ir magija

Net ir XXI amžiuje vis dar yra tikima įvairiais burtais. Sidabras nuo seno yra laikomas mėnulio metalu, ir tikima, kad jis gali padėti sustiprinti antgamtines galias. Kadangi šis taurusis metalas yra puikus laidininkas, tikima, kad jis puikiai tinka siųsti ir gauti energijai. Taigi, sidabras yra laikomas puikia jungtimi tarp žmogaus kūno ir bet kurio magijoje naudojamo įrankio. Taip pat yra žinoma, kad sidabras yra puikus izoliatorius, todėl jis magijoje gali būti naudojamas kaip stipri apsauga. Be to, jis gali pašalinti neigiamą energiją, todėl sidabriniai papuošalai  dažnais atvejais yra puikus pasirinkimas.

Ligų gydymas

Manoma, kad sidabras skatina hormonų gamybą, tad šis taurusis metalas gali būti naudojamas gydant įvairių liaukų veiklos sutrikimus, taip pat limfinės sistemos ligas. Ezoterikų teigimu, sidabras gali padėti sumažinti skausmą sergant įvairiomis ligomis, ypač galvos ar kaklo srityje. Jei sidabrinius papuošalus nešiojantis asmuo pastebi, kad sidabras ėmė tamsėti, tai gali reikšti, kad organizme vyksta tam tikri neigiami procesai arba patiriamas labai didelis stresas. Vis dėlto svarbu žinoti ir tai, kad sidabras tamsėja reaguodamas su prakaitu ar chloru.

Atsakymas į rūpimus klausimus

Nuo seno yra tikima, kad sidabras gali padėti rasti atsakymą į ramybės neduodančius klausimus – tereikia prieš naktį lovos gale pastatyti krištolinį indą su vandeniu ir į jį įdėti sidabrinį daiktą. Prieš miegą reikėtų pagalvoti apie kankinantį klausimą, ir vėliausiai po trečios nakties gausite atsakymą.

Kam labiausiai tinka sidabras?

Įvairūs sidabriniai papuošalai labiausiai tinka kūrybingoms ir energingoms asmenybėms. Jie gali padėti sugerti neigiamus jausmus ir emocijas, be to, tokie papuošalai padeda apsisaugoti nuo pavydžių žmonių.

Sidabro papuošalų geriausia vengti labai valdingiems ir pedantiškiems žmonėms. Ezoterikai teigia, kad auksas ir sidabras yra tarpusavyje nesuderinami taurieji metalai, tad svarbu pasirinkti tik vieno šių metalų papuošalus, nes priešingu atveju papuošalai gali pridaryti daug žalos.

Žinoma, šiandien įvairiomis magiškomis galiomis tiki tikrai ne visi, tačiau įvairūs sėkmės talismanai neretai pasirenkami ir šiomis dienomis. Kartais tereikia patvirtinimo, kad asmenį tikrai lydės sėkmė, tad sidabras tam tikrais atvejais gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Vis dėlto net ir tada, jei netikite šio tauriojo metalo magiška galia, galite būti užtikrinti, kad investavimas į sidabrą tikrai puikiai pasiteisins.

Parengta pagal http://www.gspinvestment.lt/produkto-kategorija/sidabras/

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: