Pradinis / Kinas, muzika, TV / Marijonas Mikutavičius: „Kol neturi vaikų, negali įsivaizduoti, ką jie duoda“

Marijonas Mikutavičius: „Kol neturi vaikų, negali įsivaizduoti, ką jie duoda“

Jeigu reikėtų rinkti ryškiausių ir klausomiausių lietuviškų hitų karalių, juo neabejotinai pretenduotų tapti dainų autorius ir atlikėjas, TV laidų vedėjas ir žurnalistas Marijonas Mikutavičius. Nors apie savo asmeninį gyvenimą žinomas vyras kalba itin retai, o rimtus klausimus dažniausiai nuleidžia juokais, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ komandai sutiko paatvirauti apie jam klijuojamas etiketes, santykius su mylimąja, sūnų Majų, buvimą tėvu ir kelią į šlovės olimpą.

Visų mylimas atlikėjas papasakojo, kodėl savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais ir nemėgsta dalytis jo detalėmis. „Buvo etapas, kai aš buvau atviresnis ir pasakojau, bet labai greitai pasimokiau“, – atviravo M. Mikutavičius.

„Anksčiau žiniasklaida buvo ne tokia pikta ir ne tokia agresyvi. Visi žinomi žmonės lėbavo su tais pačiais žurnalistais, kol galiausiai įsipainiojo pinigai ir kova dėl reitingų“, – pridūrė dainininkas.

Didžiąją gyvenimo dalį muzikai atidavęs atlikėjas prisipažino, kad kelias ne visada buvo toks lengvas, reikėjo užsitarnauti savo vardą ir įrodyti publikai, kad esi vertas jos dėmesio. Dabar žinomas atlikėjas gali pasidžiaugti itin sėkminga karjera ir pripažinimu – jo dainas mintinai moka daugelis lietuvių.

M. Mikutavičius papasakojo ir apie jaunystės vakarėlius, nerūpestingas dienas, žavėjimąsi atsainiu požiūriu į gyvenimą ir to pasekmes. Tačiau dabar nerūpestingu ar atsainiu M. Mikutavičių pavadinti būtų sunku – jis ne tik su malonumu imasi naujų projektų, bet ir sukūrė darnią šeimą. Retai apie savo asmeninį gyvenimą kalbantis laidos žiūrovams pasakojo apie svajonių jaunikio etiketę ir apie mylimąją Ievą Daugirdaitę. „Ieva yra unikali“, – ištarė M. Mikutavičius.

M. Mikutavičius su mylimąja I. Daugirdaite augina sūnų Majų ir atskleidžia, kad tik tėvystė jam padėjo atrasti gyvenimo pilnatvę. „Kol neturi vaikų, niekad negali įsivaizduoti, ką jie duoda. Su vaiko gimimu tarsi atėjo pilnatvė“, – šypsodamasis pasakojo dainininkas.

Kaip prasidėjo vieno populiariausių šalies atlikėjų karjera? Kaip atrodė jo jaunystės vakarėliai? Kodėl M. Mikutavičius retai pasakoja apie savo asmeninį gyvenimą? Kaip jo kasdienybę pakeitė sūnaus gimimas? Apie visa tai ir dar daugiau – gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: