Pradinis / Renginiai, pramogos / Marijus Mikutavičius: „Muzika be meilės egzistuoti negali“

Marijus Mikutavičius: „Muzika be meilės egzistuoti negali“

Meilė nėra dalykas, kurį gali tiesiog imti ir surasti. Meilė pati tave suranda. Kaip tik taip, rodos, nutiko geidžiamiausio jaunikio titulą į būsimo tėvo vaidmenį iškeitusiam dainininkui, televizijos laidų vedėjui Marijui Mikutavičiui. Meilė jį surado ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir darbe.

Marijonas buvo pakviestas vesti specialiai šv. Valentino dienai skirtą TV3 muzikinę laidą „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“. Marijonui, ne vienus metus dirbančiam televizijoje, teko vesti įvairaus žanro laidas – nuo pokalbių šou iki muzikinių laidų. M. Mikutavičius tikina: kiekviename žanre jis jaučiasi gerai, bet labiausiai mėgsta tiesioginį eterį. „Man patinka vesti pokalbių laidas, kai pašnekovai yra protingi. Taip pat patinka muzikiniai projektai, jei muzika kokybiška. Bet labiausiai mėgtu tiesioginį eterį, nes viskas jo metu yra nesumeluota, tikra. Nors vedėjui ir tenka daug atsakomybės – jei nusišnekėsi, būsi pats kaltas, – tiesioginio eterio metu visai kita kokybė ir energetika. Montaže būna šiek tiek apgaulės, o tiesioginis eteris yra daug kuo panašus į koncertą“, – atviravo Marijonas.

TV3 eteryje meilės dienos išvakarėse, vasario 13-ąją, pasirodysiantis projektas „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ užburs meile, be kurios, anot Marijono, nebūtų ir pačios muzikos.

„Meilė be muzikos tikrai gali egzistuoti, tačiau muzika be meilės – niekaip. Meilė yra toks didingas jausmas, kad dėl jos ar dėl meilės kančių sukurta ne viena daina. Meilė skatina ne tik muziką, bet ir kūrybą apskritai. Dėl meilės rašomos eilės ir knygos, statomi spektakliai ir kuriami filmai. Meilė – tarsi visko priežastis, – romantiškai mintis dėstė dainininkas ir pridūrė: – Man pačiam meilė yra, kai tu ilgiesi žmogaus ir nori juo rūpintis.“

Tiesa, paklaustas, ar savo mylimajai dizainerei Ievai Daugirdaitei dėmesį rodo tik meilės dieną, žinomas vyras buvo kategoriškas: meilės diena ar ne, mylėti moteris reikia kasdien. „Aš esu tos kartos, kuriai į Valentino dieną nusispjauti. Jokių sąsajų su šia diena neturiu, ir man ji nėra svarbi. Šiaip jei žmogus nori švęsti meilę, diena tam nesvarbi“, – pasakojo M. Mikutavičius.

Muzikinė laida „Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ į netikėtas komandas – trio – subūrė didžiausias žvaigždes, kurios kviečia prie ekranų kartu atšvęsti šv. Valentino dieną prisimenant įsimintiniausias ir labiausiai sukrečiančias meilės istorijas.

TV3 žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti, kaip į trijulę susibūrę šokėjai, aktoriai, dainininkai ar savo profesija ir gyvenimo būdu pagarsėję žmonės kurs scenoje kartu tam, kad parodytų pritrenkiamą muzikinį pasirodymą.

Projekte dalyvauja aštuoni trio, kurių šūkis – „Vienas už visus ir visi už vieną“.  Kiekvienas trio narys padeda vienas kitam ir moko dainuoti, šokti ar vaidinti. Siekdami sukurti geriausią pasirodymą, dalyviai gali pasirinkti ir nustebinti žiūrovus: niekada nevaidinęs ir nešokęs dainininkas – įvaldyti naujus įgūdžius ar  niekada nedainavęs šokėjas – uždainuoti.

„Trys muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“  muzikiniame šou dalyvauja Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Ineta Stasiulytė, Deividas Meškauskas, Gerda Stiklickienė, Andrius Žiurauskas, Irena Starošaitė, Andrius Butkus, Džiugas Siaurusaitis, Justina Žiogaitė, Ramūnas Rudokas, Birutė Petrikytė, Ruslanas Kirilkinas, Eglė Jackaitė, Rafailas Karpis, Vaiva Budraitytė, Aleksandras Ivanauskas-Fara, Algis Radzevičius, Vitalijus Cololo, Deividas Norvilas-Deivis, Inga Norkutė, Sakalas Uždavinys ir kiti.

Projekto komisijoje – laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas, aktorė Kristina Kazlauskaitė, dirigentas Donatas Katkus ir baleto primarijus Nerijus Juška.

TV3 ir Eimanto Genio nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: