Pradinis / Kinas, muzika, TV / Marius Repšys: „Labiausiai bijau prarasti savo šeimą“

Marius Repšys: „Labiausiai bijau prarasti savo šeimą“

„Mirties aš nebijau. Bijau prarasti savo šeimą“, – sako aktorius Marius Repšys, neseniai atsistojęs ant kojų po itin sunkių išgyvenimų. Ilgą laiką kamavusi depresija, nemiga, kūną ir sielą alinantis sportas – visa tai lyg stipri griaunamoji jėga šeimai bei santykiams su žmona. LNK laidoje „Kitu kampu“ šį antradienio vakarą M. Repšys atviraus apie sunkumus asmeniniame gyvenime, beveik 18 metų, praleistus kartu su žmona, ir mintis apie skyrybas.

Svaiginantis populiarumas, apdovanojimai ir pagrindiniai vaidmenys, kurių pavydėti galėtų kiekvienas profesionalas, – dažnam tai susuka galvą. Bet, kaip sako M. Repšys, tarp teatro žmonių populiarus bohemiškas gyvenimo būdas tikrai ne jam.

Garsus aktorius kartu su žmona Vaida jau net 18 metų. „Susipažinome 15 metų, per Valentino dieną. Tada jai parašiau meilės laiškelį – eilėraštį. Nuo to viskas ir prasidėjo“, – prisiminė aktorius.

Jų meilės istorija iš tiesų gali priminti romantinį filmą. Marius kaip dabar prisimena lemtingą dieną, kai Vaidos paprašė tapti jo žmona.

„Dabar, kai galvoju, kažkaip banalu, bet buvau sugalvojęs visą scenarijų. Nuvažiavau į mišką žiemą, prieš Naujuosius metus. Ten buvo labai gražu, medžiai apsnigti, labai romantiška. Paruošiau mums iškylą tiesiog ant sniego. Vaidą pažadinau 4 ryto ir pasakiau: „Kelkis, važiuojam.“ Tada jai užrišau akis ir nusivežiau į tą mišką. Atrišau jai akis ir pasakiau – arba lieki čia, arba tapk mano žmona. Ji pasirinko pastarąjį variantą“, – pasakojo M. Repšys.

Tiesa, ne viskas garsaus aktoriaus šeimoje buvo rožėmis klota. Vos prieš metus graži šeimyninė idilė pradėjo garmėti į prarają. Mariui susirgus depresija, jo šeima turėjo išgyventi tikrą pragarą. „Buvo ir pykčių. Santykiai buvo ties skyrybų riba…“ – sunkiai emocijas tramdė garsus vyras.

Kokius sunkumus reikėjo įveikti M. Repšiui? Kaip aktoriui pavyko išsaugoti santykius su žmona? Koks jo darnios šeimos receptas? Vis tai  – laidoje „Kitu kampu“ per LNK.

LNK nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: