Pradinis / Žmonės / Martynas Levickis savo ateitį įsivaizduoja gimtinėje

Martynas Levickis savo ateitį įsivaizduoja gimtinėje

„Čia mano šalis, man čia gera grįžti. Iš esmės namais tapo Londonas, nes ten esu įsikūręs, tačiau tikraisiais namais laikau Lietuvą“, – pirmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ ištarė akordeono virtuozas Martynas Levickis. Visame pasaulyje tūkstantines minias savo talentu pavergiantis vaikinas sako, kad šeimos kurti dar neplanuoja – per jaunas, bet ateitį įsivaizduoja gimtinėje.

„Dar sunku atrasti tikrą rutiną, nes gyvenimas vėto ir mėto, – pasakoja M. Levickis, kuris kasdienius įpročius kartais turi keisti ir paprašius kitiems. – Londone turėjau problemų dėl visų kaimynų – juos erzino akordeono skleidžiamas garsas. Pakeičiau net 7 butus! Vienas kaimynas net matavo decibelus ir įrodinėjo, kad turi teisę mane iškraustyti.“

M. Levickis tikina, kad baigęs mokslus Lietuvoje ir išvažiavęs studijuoti į Londoną, pakeitė viską: ne tik miestą, bet ir gyvenimo būdą, kultūrą, draugus. „Po pusmečio pradėjau abejoti, ar man lemta būti muzikantu. Net trankiau sienas, puoliau į isteriją, išgyvenau depresiją“, – atvirai apie karjeros pradžią laidoje „Viskas bus gerai“ pasakojo Martynas.

Jaunasis muzikos virtuozas neabejoja, kad pasiekti tai, ką turi dabar, jam padėjo valios stiprumas ir norėjimas įsitikinti, gali jis pasiekti užsibrėžtus tikslus ar ne. „Staiga viskas palengvėjo“, – prisiminė jaunasis talentas.

Kalbėdamas apie populiarumą ir šlovę, Martynas tikina, kad pasiekimai jo nesvaigina. Svaigina norai, nauji planai, idėjos, kūrybinis procesas. „Tik rezultatas lieka istorija“, – tikino vaikinas.

Ne vienas M. Levickio mokytojas pastebėjo, kad jis, užlipęs į sceną, visiškai pasikeičia: „Manęs neveikia mintys, kad groju 11 tūkstančių žmonių.“

Lietuva ir Anglija turi skirtumų. Londone M. Levickio namų spintoje kabo smokingai, į koncertus jo atvažiuoja pasiimti prabangūs limuzinai. Būdamas Lietuvoje Martynas savimi stengiasi pasirūpinti pats, nors rūpesčių tik daugėja.

Ką laisvalaikiu veikia jaunasis genijus? Kaip ir kada prasidėjo svaiginanti karjera ir kas paskatino Martyną tapti akordeonistu? Atsakymai – laidoje „Viskas bus gerai“.

Parengė Eglė Šliževičiūtė
Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: