Pradinis / Kinas, muzika, TV / Mindaugas Stasiulis: „Laimei reikia labai paprastų dalykų“

Mindaugas Stasiulis: „Laimei reikia labai paprastų dalykų“

Vienas linksmiausių televizijos laidų vedėjų Mindaugas Stasiulis šiandien tvirtai stovi Lietuvos pramogų pasaulio olimpe, tačiau taip buvo ne visada. Garsus vyras TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ papasakos apie savo vaikystę, kelią į šlovę ir asmeninius sunkumus, su kuriais teko susidurti, kad šiandien galėtų tvirtai kalbėti apie savo laimę.

Mindaugas Stasiulis

Charizmatiškasis laidų vedėjas laidos „Raudonas kilimas“ komandai jau šį sekmadienį pasakos apie žinomumą, skandalus ir kodėl stengiasi išvengti klausimų apie asmeninį gyvenimą. „Tai yra labai intymu, bet žmonėms tai įdomu. Jeigu darai skandalus ir mėgsti juos viešinti arba susipykęs su antrąja puse skelbti tai spaudoje, tada žmonės tavimi ir domėsis. Bet galima ir sakyti, kad apie asmeniškumus nekalbėsi, nes tokia yra tavo filosofija ir nematai prasmės“, – teigia laidų vedėjas.

M. Stasiulis televizijos žiūrovams papasakos ne tik apie savo vaikystę, kelią į dabartinę karjerą, bet ir apie žinomumą bei jo kainą. „Tapti žinomam yra labai paprasta. Sunku yra ne išgarsėti, o būti įdomiam ilgesnį laiką. Tu gali išlikti aktualus labai ilgai, bet tada jau tampi tokia pamazga, kurią rodys kaip beprotį laidose“, – sako M. Stasiulis.

Laidoje vedėjas taip pat kalbės apie viešumą, praeivių reakcijas, kurių, kaip pats tikins, vengia. „Kuo labiau eisi atsipūtęs, suglebęs, tuo mažiau į tave kreips dėmesį, nes susilieji su minia ir niekaip neišsiskiri. Jeigu į parduotuvę eini stipriai išsikvepinęs, su kostiumu, tada, vadinasi, pats reikalauji dėmesio. Yra riba, kaip tu save parodai“, – pasakoja M. Stasiulis.

Nors daugelis gali pagalvoti, kad žinomumas ir nuolatiniai vakarėliai garantuoja laimę, M. Stasiulis teigia kitaip ir žiūrovams atskleis savo laimės receptą bei atrastą meilę buriavimui. Nors žinomo vyro asmeniniame gyvenime pastaruoju metu būta visko, Mindaugas teigia, kad dabar yra laimingas.

„Laimė man yra galimybė pabūti su savimi, saldžiai pamiegoti, pabūti su draugais, paslidinėti. Viskas paprasta, reikia labai paprastų dalykų. Aš manau, mylėk save ir viskas bus gerai“, – atvirauja televizijos laidų vedėjas.

TV3 nuotr.

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: