Pradinis / Aktualijos / „Misijų savaitės“ renginiai nebuvo veltui

„Misijų savaitės“ renginiai nebuvo veltui

P6261977

Baigėsi „Misijų savaitė“, kurios programa buvo tiek švietėjiška, tiek krikščioniška, tiek ir pramoginė. Kasdien organizatoriai dalyviams ruošė vis naujus ir netikėtus siurprizus, kurie pamalonino kiekvieną. Renginiai sukvietė daug žmonių į Kauno centrą, buvo malonu matyti tiek daug gerai nusiteikusių žmonių mieste.

Organizatorių nuomone, jų išsikelti lūkesčiai pasitvirtino su kaupu. Pats „Misijų savaitės“ tikslas – paruošti žmones Lietuvos jaunimo dienoms, kurios šiemet vyks Kaune jau šį savaitgalį. Rengėjai norėjo informuoti, sudominti ir pritraukti kuo daugiau žmonių. Viena iš organizatorių šį procesą lygino su muzikos koncertų principu: „Čia kaip daugelyje koncertų, kai prieš pagrindinės grupės pasirodymą žiūrovams groja kita žinoma grupė, kuri tarsi „apšildo“ auditoriją“. Kiekvieną dieną vis daugiau žmonių dalyvavo renginiuose, o tai rodo, jog šios savaitės veikla nenuėjo veltui. „Labai džiugu, jog renginiais susidomėjo ne tik žmonės, kurie turi stiprų tikėjimą ir aktyviai dalyvauja katalikiškoje veikloje, bet ir tie, kurie pasyvesni šioje srityje“, – kalbėjo organizatorė.

„Nors buvo daug pasikeitimų ir improvizavimų, tačiau dienos pabaigoje džiaugiamės, jog misijų diena įvyko, žmonės buvo užimti bei patenkinti“, – pasakojo viena savanorė. Organizacinę grupę sudarė 50 žmonių, tačiau, pagalbos trūko. Tikimasi, kad ateityje darbo grupė bus daug didesnė.

„Savanorystė šioje savaitėje buvo didelių jėgų reikalaujanti pramoga“ – teigia savanorė. Ji neslėpė, jog pradžioje daugelis buvo labai nedrąsus ir kuklūs, o po kelių dienų ateidavo į susirinkimus su įvairiausiomis renginių populiarinimo ir viešinimo įdėjomis. Kiekvienas savanoris atrado save, savo talentą, kokioje veikloje jiems sekasi labiausiai. Taigi „Misijų savaitė“ teikė naudos ir džiaugsmo ne tik dalyviams, bet ir patiems savanoriams.

Parengė Gintautė Pugačiauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: