Pradinis / Grožis ir mada / „Misis pasaulis“ Tatjana Lavrinovič: „Niekada per daug negalvojau apie grožį“

„Misis pasaulis“ Tatjana Lavrinovič: „Niekada per daug negalvojau apie grožį“

Šiluma, ramybė ir užsispyrimas – šiais trimis žodžiais galima apibūdinti Tatjaną Lavrinovič. Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Tatjana papasakos, iš kur šias savybes paveldėjo, ir atskleis ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį.

Asmeninio archyvo nuotr.

Puikūs genai ir užsispyrimas –  iš mamos

Sakoma, kad žmogų galima pažinti paklausus jo apie vaikystę. Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei pasiteiravus, ar Tatjana nuo mažens svajojo tapti tituluota gražuole, moteris nustebino atsakymu. „Niekada per daug negalvojau apie grožį. Taip, mėgau pasipuošti kaip ir visos mergaitės, tačiau visada labiau galvojau apie tai, ką darau ir kaip tai darau, o ne kaip atrodau. Iš pradžių šokau, tada vaidinau, tada rimtai studijavau. Į grožio pasaulį papuoliau visai atsitiktinai – draugė įkalbėjo nueiti ir pasižiūrėti, kaip vyksta atrankos, tiesiog iš smalsumo – taip ir buvau pastebėta“, – savo išvaizdos nesureikšmina Tatjana. Vis dėlto ji pripažįsta, kad daugelį bruožų paveldėjo iš mamos. „Taip, mano mama labai graži. Bet svarbiausia, kad paveldėjau ir jos užsispyrusį charakterį, kuris labai praverčia siekiant savo tikslų“, – prisiminė Tatjana.

Kuo skiriasi „mis“ konkursai nuo „misis“

Tatjanos nuomone, „misis konkursai daug ramesni nei „mis“ – juose daug mažiau korupcijos ir intrigų. „Niekada nesiveldavau į  visokius ginčus, tačiau stebėdavau aplinką ir žinau, kiek daug „plėšymosi“ yra jaunesnių merginų konkursuose. O „misis“ konkurse to beveik nebuvo, ir tuo labai džiaugiuosi.

„O kaip po daug laiko lipdama ant podiumo jauteisi pati? Galbūt drąsesnė nei anksčiau?“ – paklausė laidos vedėja Kristina Rimienė, o Tatjana papurtė galvą: „Dabar daug labiau jaudinausi. Seniau tai drąsos per akis turėjau, o dabar ir atsakomybės daugiau, ir vis dėlto trijų vaikų mama esu, o čia reikia vilktis bikinį… Vienu metu net gailėjausi atvykusi į konkursą: liūdėjau, kad dėl laiko skirtumo negaliu pakankamai bendrauti su šeima. Mano džiaugsmui, netikėtai atsirado tarsi antras kvėpavimas: viena vertus, nuramino vyras, pasakęs, kad namuose viskas gerai ir išreiškęs tikrą palaikymą, kita vertus, išlindo mano užsispyrimas vienai iš organizatorių rėžus, kad ji dar nemato „misis Globe“. Pagalvojau: „Ak nematot? Tai aš jums parodysiu!“ – juokiasi Tatjana.

Didžiausi palaikytojai – vaikai

Labiausiai Tatjanos akys spindi šnekant apie šeimą. „Vyras ir visi trys vaikai yra mano didžiausia palaikymo komanda. Tai mano didžiausia laimė, neįsivaizduoju, ką be jų daryčiau“, – šypsosi Tatjana.

Pati ji – taip pat iš trijų vaikų šeimos. „Turiu brolį ir sesę. Brolis irgi aukštas kaip aš, o sesė, kaip ir mama, beveik visa galva žemesnės. Kai praaugau, visi juokėsi – iš kur aš tokia aukšta. Net šokiuose ėmė statyti į galą arba į vidurį“, – šypsosi beveik metro aštuoniasdešimties Tatjana.

Vis dėlto ūgis į krepšinio aikštelę jos neatvedė. „Į krepšį nemėtau, galiu nebent vyrui kamuolį paduoti“, – juokiasi mylinti žmona ir prisipažįsta, kad formos sunkiomis treniruotėmis jai palaikyti dar nereikia. „Darau tai tik dėl savijautos, bet nereguliariai“, – prisipažįsta „Misis Globe“.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: